فال روزانه شخصی / 29 اسفند + فیلم
حجم ویدیو: 7.05M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد مراقب باش. پس‌انداز بانکی تو سیر نزولی پیدا کرده و هر روز کمتر می‌شود. با این روش تا چند ماه دیگر وضعیت بدی خواهی داشت. در برخی از برنامه‌هایت تجدید نظر کن.

 

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد اگر به فکر درآمد بیشتر هستی باید سخت تلاش کنی تا به سطح بالاتری از شغل یا تحصیلت برسی. در این صورت می‌توان آینده مالی ات را تضمین کرد.

 

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد که به احتمال زیاد مبلغی به پس‌انداز تو افزوده خواهد شد. برای پیشرفت کردن باید قاطعانه تلاش کنی تا به موفقیت خود یقین داشته باشی.

 

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

تیر

فال روزانه شما نشان می دهد که بودجه تو در حال اتمام است. مراقب دخل و خرج خود باش. همیشه باید چیزی برای آینده پس‌انداز کرد تا در روزهای سختی و دشواری دچار تنگدستی نشد. چو دخلت نیست خرج آهسته‌تر کن.

 

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد بعضی از آرزوهای مادی تو در حال تحقق است. دراین‌باره نباید شتاب‌زده بود. سعی کن با استفاده از استعدادها و توانایی‌هایت خودت آرزوهایت را برآورده سازی.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین شهریور

شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد این روزها از بدقولی و یا بدحسابی یک نفر که رویش حساب می کردی سخت عصبی و ناراحتی اما نگران نباش چون هنوز وضعیت به حالت بحران نرسیده. با یک برنامه درست می توانی وضعیت اقتصادی ات را رو به راه کنی.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین مهر

 

مهر

فال روزانه شما می گوید در مورد حقوق و یا امتیازات مالی تو نگرانی‌هایی وجود دارد. باید زودتر نگرانی‌ها را برطرف سازی چون تو بدون پشتوانه مالی نمی‌توانی به بخشی از آرزوهایت برسی.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین آبان

آبان

فال روزانه شما نشان می دهد که به فکر خریدن کفش و کلاه آهنی باش چون یک بحران مالی در راه است که خود را باید برای مقابل با آن آماده کنی.

 

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

آذر

فال  روزانه شما نشان می دهد که ستاره بخت تو خوب و عالی است. بدست آوردن یک موقعیت اقتصادی خوب تنها نیمی از کار است. نیم دیگر حفظ آن خواهد بود که به جای شانس، لیاقت و شایستگی می‌خواهد.

 

فال روزانـه شخصی متولدین دی

دی

در فال روزانه شما آمده است که باید کاری کنی که مورد توجه مقامات قرار گیرد تا بتوانند بر روی تو حساب باز کنند و اوضاع اقتصادی ات بهبود یابد. گاهی وقت‌ها باید کاری را تبلیغ کرد و دیگران را متوجه آن ساخت تا ارزش آن را دریابند.

 

فال روزانـه شخصی متولدین  بهمن

بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد مطمئن باش هیچ اتفاق خارق‌العاده‌ای نخواهد افتاد. در واقع این تو هستی که باید این بار سنگین مسئولیت‌ها را بر دوش گرفته و تا مقصد برسانی. در پایان پاداش غیرمنتظره‌ای دریافت خواهی کرد.

 

فال  روزانـه شخصی متولدین اسفند

اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد که بحران مالی پیش می‌آید که خطرناک خواهد بود. کمک و همیاری دوستان می‌تواند بخش بزرگی از آن را برطرف کند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟