دپو سلاح‌ و مهمات قاچاقچیان زیر درختان لو رفت

به گزارش رکنا، سرهنگ "اسماعیل زراعتیان" در تشریح جزئیات این خبر افزود: در اجرای طرح برخورد با قاچاقچیان سلاح و مهمات، ماموران انتظامی کازرون با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند دو نفر قاچاقچی با یک سواری پژو پارس تعدادی اسلحه را از استان‌های غربی بارگیری و پس از ورود به کازرون در یکی از محلات این شهرستان زیر درختان دپو کرده‌اند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مذکور اعزام و سواری پژو پارس متعلق به اعضای باند قاچاقچان سلاح و مهمات که در آن اطراف بود را با اقدامات فنی و تخصصی توقیف کردند.

فرمانده انتظامی کازرون با بیان اینکه در پاکسازی از محل تردد قاچاقچیان 14 قبضه سلاح کمری جنگی و یک هزار و 25 عدد مهمات مربوطه که در زیر درختان دپو شده بود کشف شد، بیان کرد: در این خصوص 2 قاچاقچی دستگیر و به مقر انتظامی دلالت داده شدند.

سرهنگ "زراعتیان" با اشاره به اینکه دستگیری سایر اعضای  مرتبط با این باند با جدیت ادامه دارد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و یا اصلاع از فعالیت قاچاقچیان سلاح و مهمات بلافاصله موضوع را به سامانه 110 گزارش دهند.

آیا این خبر مفید بود؟