تکلیف پخش فصل سوم سریال کمال تبریزی چه می‌شود؟

سریال « سرزمین مادری » به کارگردانی کمال تبریزی مهرماه امسال بعد از ۱۰ سال از محاق توقیف خارج شد و به شکل همزمان از پلتفرم «تلوبیون» و شبکه سه به شکل هفتگی پخش شد.

فصل سوم سریال «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی بعد از پایان ماه مبارک رمضان پخش خود را از پلتفرم تلوبیون و شبکه سه آغاز می‌کند.

 

 سریال «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی مهرماه امسال بعد از ۱۰ سال از محاق توقیف خارج شد و به شکل همزمان از پلتفرم «تلوبیون» و شبکه سه به شکل هفتگی پخش شد.

فصل اول و دوم این سریال پشت سر هم و بدون وقفه پخش شدند، اما از آنجاییکه فصل دوم در آستانه ماه مبارک رمضان به اتمام رسید، تلویزیون تصمیم گرفت با توجه به شروع سریال‌های مناسبتی رمضان و نوروز، فصل سوم را روانه آنتن نکند و پخش آن را به بعد از پایان ماه مبارک رمضان موکول کند.

قرار است بعد از پایان این ماه، فصل سوم سرزمین مادری پخش هفتگی خود را در روز‌های پنجشنبه و جمعه را از سر بگیرد. در حال حاضر سریال «هفت سر اژدها» به عنوان سریال مناسبتی شبکه سه در حال پخش است این سریال در ایام نوروز و شب‌های رمضان هرشب روانه آنتن می‌شود، از آنجاییکه پخش سریال ابوالقاسم طالبی بعد از ماه مبارک نیز ادامه خواهد داشت ترتیب پخش آن بعد از این ایام شنبه تا چهارشنبه خواهد شد و پنجشنبه و جمعه در اختیار «سرزمین مادری» قرار خواهد گرفت.

در فصل سوم ذاستان سریال «سرزمین مادری» وارد فصل میانسالی شخصیت «رهی» می‌شود. در این فصل آرش مجیدی نقش این کاراکتر را در دوران میانسالی بازی می‌کند. در این فصل علاوه بر مجیدی شاهد حضور تعدادی بازیگر جدید از جمله گلچهره سجادیه، سعید راد، حسین مهری و کوروش سلیمانی خواهیم بود. نیکی کریمی، لیلا زارع، آشا محرابی، شهرام قائدی و حسین محجوب کماکان در فصل سوم نیز حضور خواهند داشت.

سریال سرزمین مادری براساس فیلمنامه‌ای از علیرضا طالب زاده در سه فصل ۲۱ قسمتی، ۱۹ قسمتی و ۲۰ قسمتی آماده پخش شده است.

کدخبر: 985056 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟