عکس جنجالی حامد بهداد و زن زیبای ترکیه ای / نباید لو می رفت!

حامد بهداد / بیوگرافی حامد بهداد / حامد بهداد بازیگر / عکس حامد بهداد / همسر حامد بهداد

عکسی از حامد بهداد در کنار بازیگر ترکیه ای سریال قهوه ترک بنام سلطان ساروهان منتشر شده است. حامد بازیگر معروف سینما و تلویزیون است که با رامبد جوان وارد بازیگری شده و با نقش های متفاوتی که بازی کرده است مورد توجه قرار گرفت. او با فیلم حس پنهان بسیار به شهرت دست یافت.

حامد بهداد

بیوگرافی حامد بهداد

حامد بهداد متولد ۲۶ آبان ۱۳۵۲ در مشهد، بازیگر و نوازنده و خواننده است.فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد تهران می باشد که از یک شرکت تبلیغاتی شروع بکار کرد و با کمک رامبد جوان وارد بازیگری شد. 

حامد بهداد در تهران به دنیا آمده اما بخاطر شرایط شغلی پدرش، بزرگ شده شهر نیشابور می باشد و به شدت به خراسان و مردمش تعصب دارد.بعد از ورشکستگی پدر که اهل شعر و شاعری بود، راهی شهر مشهد شدند.

مجتبی پیرزاده وحامد بهداد

اولین تجربه تئاتر

اولین بار در سال ۱۳۶۱ وقتی ۹ ساله بود یکبار بازی در تئاتر را تجربه کرد و از آن زمان عاشق مارلون براند هنرپیشه سینما و تئاتر آمریکا شد.

بعد از قبولی در دانشگاه آزاد تهران، فقر شدیدی را تحمل می کرد تا اینکه در شرکت تبلیغاتی زیتون رامبد جوان بعنوان دستیار به استخدام درآمد، خودش می گوید؛

رامبد من را به خانه اش می برد، خانه ای که او در کنار پدر و مادرش زندگی می کرد و حتی آنجا جایی برای خوابیدن و غذا خوردن داشتم، او در حق من برادری کرد.

حامد بهداد

کدخبر: 933177 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟