دیوانه ترین داماد را بشناسید/ انتظارات احمقانه او از عروس چه بود؟!+عکس

یک مرد کلمبیایی که ادعا می‌کند با یک عروسک پارچه ای نامزد کرده، اعلام کرد که نامزدش قرار است فرزند سومشان را به دنیا بیاورد. این کاربر تیک تاکی که رابطه جنجالی اش با یک عروسک را در رسانه های اجتماعی مستند می‌کند، پس از چندین سال مجرد بودن با عشق زندگی‌اش آشنا شده است.

او پیش از این به خاطر افشای برنامه های خود برای جشن ازدواج رویایی با ناتالیا خبرساز شده بود و این زوج در حال حاضر یک پسر و یک دختر دارند. اکنون این زوج در انتظار سومین فرزند خود هستند که قرار است «سامی» نام داشته باشد.

در ویدئویی که ۱۲۰ هزار بازدید و ۲۱۹۴ لایک به دست آورده است، این مرد از ناتالیا و خودش با تی‌شرت‌هایی که روی آنها نوشته شده بود «بابای سامی» و «مامان ِ سامی» فیلم گرفت. در ویدیوی دیگری که بین ۷۰۰۰۰ دنبال کننده اش به اشتراک گذاشته شد، این زوج خوشبخت مهمانی سیسمونی بچه راه انداخته بودند.

برخی کاربران رسانه‌های اجتماعی به این مرد به خاطر بچه‌هایش که در حال بزرگ شدن هستند تبریک گفتند، در حالی که دیگران او را مسخره کردند.

مرد زن عروسکی

مرد زن عروسکی

مرد زن عروسکی

یک کاربر نوشت: «تبریک می‌گم. یک عضو جدید برای خانواده در راه است.» کاربر دیگری پرسید: «زایمان طبیعی یا سزارین؟» و دیگری گفت: «تبریک داداش، ای کاش منم اینقدر خوش شانس بودم.»

مرد زن عروسکی

مرد زن عروسکی

او گفت: «من و ناتالیا تلویزیون تماشا می‌کنیم و در مورد همه چیز صحبت می‌کنیم. آنها نمی‌دانند من چقدر دوستش دارم. نمی‌دانند تمام این یک سال را با او دوام آورده‌ام.»

منبع:روزیاتو

کدخبر: 872128
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟