چهره عجیب بازیگران سریال آقای گرفتار بعد از 31 سال
آقای گرفتار یک مجموعهٔ تلویزیونی است که نخستین سری آن به کارگردانی حسن اکلیلی در سال ۱۳۷۰ تولید و از شبکه ۱ پخش گردید. بعدها، در سال ۱۳۸۴–۱۳۸۳، سری دوم این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی اکبر منصورفلاح و تهیه‌کنندگی حسن اکلیلی ساخته شد. مردی در انتظار تولد اولین فرزند خود است، اما همسرش ۹ فرزندِ همزمان به دنیا می‌آورد. گرفتاری‌های ناشی از نگه‌داری ۹ قلوها، ماجراهای زیادی را به دنبال دارد.

سریال آقای گرفتار

حسن اکلیلی (زاده ۱۳۳۲، اصفهان) کمدین و بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر ایرانی است که آثار متعددی را بازی و کارگردانی نموده. از مهمترین آثار او بازی در سریال آقای گرفتار و پشت کوه‌های بلند است.

سریال آقای گرفتار

فروزان کربلایی بازیگر است که تها در سریال آقای گرفتار نقش آفرینی کرده است.

سریال آقای گرفتار

پری کربلایی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار پری کربلایی می‌توان به بازیگری در سریال کارآگاه رشید، سریال هشت بهشت و سریال از کوچه‌های باران اشاره کرد.

سریال آقای گرفتار

آزاده ریاضی بازیگر سینما و تلویزیون است که در سریال دلدلاگان دیده شد، گفته میشود آزاده ریاضی ، خواهر حمیرا ریاضی است ولی این موضوع توسط هیچکدام تایید یا رد نشده است.

سریال آقای گرفتار

محمدمهدی گورنگی (زادهٔ ۲ تیر ۱۳۵۴ در شیراز) موسیقی‌دان و آهنگساز اهل ایران است. موسیقی سریال مسافری از هند، از جمله آثار گورنگی است.

منبع:دلگرم

کدخبر: 859776
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟