ببینید این زن چه بلایی سر زیباترین بازیگر زن ایرانی آورد / سارا همه را شوکه کرد! + عکس

آزاده صمدی متولد 17 دی 1357 در لاهیجان می باشد. آزاده صمدی دارای مدرک لیسانس تئاتر از دانشگاه سوره می باشد. آزاده صمدی بازیگری را با سریال راه بی پایان تجربه کرد. همسر سابق آزاده صمدی هومن سیدی می باشد که با یکدیگر متارکه کرده اند. آزاده صمدی جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را برای فیلم آفریقا به دست آورد.

آزاده صمدی

سارا اسکندری متاهل بوده و یک دختر به نام روژین دارد. سارا اسکندری بیشتر نمونه کارهای گریم خود را که بیشتر در حوزه ی تاتر است، در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و توضیحات هر کار را نیز معمولا ذکر می کند.

علت عدم ورود سارا اسکندری به عرصه بازیگری از زبان خودش

سارا اسکندری می گوید: «به نظرم هر کسی باید در مسیر استعدادهای خودش حرکت کند. از ۱۳-۱۴ سالگی به گریم علاقه داشتم و از همان سن و سال با اکثر اساتید گریم آشنا بودم و با علاقه کارهایشان را دنبال می‌کردم. عمو حسین هم با علم به علاقه‌ام به گریم من را به کلاس گریم استاد عبدا… اسکندری معرفی کردند اما پدرم در آن زمان با حضورم در این کلاس‌ ها مخالفت کردند.

تا اینکه سال ۷۲ در کلاس‌ های استاد جلال الدین معیریان شرکت کردم. البته اگر بگویم هیچ وقت به بازیگری فکر نکرده ام دروغ گفته‌ ام. در مقطعی حس می‌کردم چیزی در درونم وجود دارد که باید آن را با دیگران به اشتراک بگذارم و شاید بازیگری بهترین راه برای تخلیه این هیجان‌ ها بود. زمانی که مشغول گریم بودم دوستان تئاتری‌ام به من پیشنهاد دادند که وارد بازیگری شوم اما چون این توانایی را در خودم نمی‌دیدم ترجیح دادم وارد بازیگری نشوم. »

سارا اسکندری معتقد است: « تواضع و فروتنی یکی از اصول ابتدایی بود که در خانواده به ما آموخته شد. به همین دلیل هم هیچ یک از ما پنج نفر مغرور نیستیم و با خشوع برخورد می‌کنیم. ستاره و لاله هم بعد از اینکه به شهرت رسیدند هیچ تغییر نکردند و با مردم و اطرافیان رفتار متواضعانه‌ای داشتند.»

روژین (دختر سارا اسکندری) هم می گوید: «از زمانی که یادم می‌آید همراه با مادرم به تئاتر شهر می‌رفتم. در دوران کودکی در سه تئاتر به عنوان بازیگر حضور داشتم اما به دلیل مخالفت خانواده‌ام فعالیتم در بازیگری متوقف شد. فکر می‌کنم بهتر است انسان در راهی قدم بگذارد که حس می‌کند در آن موفق‌ تر است. پارتی‌های من کار خاصی برای من انجام نمی‌دهند (با خنده). راستش وقتی شما به واسطه دو انسان مشهور دیگر وارد یک محیطی می‌شوی باید توانایی لازم را داشته باشی تا متهم به مسائل مختلف نشوی و اعتبار آن دو نفر را هم زیر سوال نبری! »

کدخبر: 833926
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟