پرتره جدید  الناز حبیبی  + فیلم
حجم ویدیو: 6.97M | مدت زمان ویدیو: 00:00:57

الناز حبیبی در کودکی تئاتر بازی می‎کرد. الناز حبیبی تاکنون در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی بازی کرده است. الناز حبیبی به دور از خانواده خود زندگی می کند. الناز حبیبی در سریال دردسرهای عظیم در مقابل جواد عزتی ایفا نقش کرد. در ادامه پرتره الناز حبیبی را ببینید.

پرتره الناز حبیبی

الناز حبیبی بازیگر خوشگل و ریزه میزه سینما و تلویزیون می باشد که به تازگی هم طلاق گرفته و خیلی بیشتر از قبل خوشحال و شیطون پیش میره. وی با بازی در سریال تا ثریا شناخته شد اما ایفای نقشش در سریال دردسرهای عظیم کلی به شهرت رسوندش و به هواداراش اضافه کرد.

الناز حبیبی

الناز حبیبی در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد که البته این هم از مواردی است که بعد از طلاق بیشتر شد. اما اگر از دنبال کنندگان این بازیگر دوست داشتنی باشید متوجه فیگور و تصاویر بانمک و خاصش شده اید. الناز حبیبی در صفحه شخصی خود بیش از 2 میلیون و 700 هزار فالوور دارد که بیشتر هم نظراتی مثبت می گذارند، نه مثل پیج خانم بهاره رهنما که پر از کامنت های ناجور و منفی شده!

الناز حبیبی در اکران

از این ها که بگذریم الناز حبیبی به تازگی استوری از تصویر خود منتشر کرد که خانمی هنرمند و نقاش عکسی متفاوت از او کشیده. این دختر هنرمند تصاویر زیادی از هنرمندان دیگر رو هم نقاشی کرده و در پیج خود منتشر کرد و الناز حبیبی نیز با تگ پیج تبلیغی برای او انجام داد!

الناز حبیبی سلبریتی

وقتی خانم بازیگر رو جَو هالیوود میگیره

الناز خانم حبیبی به تازگی از همسر خود طلاق گرفته و اینجور که از روند خانم های بازیگر معلومه ظاهرا وقتی طلاق میگیرند نه تنها ناراحت و دپرس نیستند بلکه خوشحال تر و آزاد تر هم هستند!

الناز حبیبی بازیگر ایرانی

الناز حبیبی نیز در این مدت تصاویر جذابی از خود منتشر می کند و دائم در حال گشت و گذار است. وی تصویری هم از خود در کافه با تیپ و استایلی هالیوودی و جذاب منتشر کرد که کمی هم برای کاربران شوکه کننده بود.

پوشش زشت و ناجور الناز حبیبی تو تئاتر

الناز حبیبی

اما ظاهرا در تئاتر خانم های بازیگر بسیار بسیار آزاد تر از سینما هستند. تا به حال چند مورد لباس و پوشش خیلی ناجور و اندامی دیده شده اینگونه پوشش تنها در خانه و خانواده قابل حله نه در میان مخاطبین و جمع!

در ادامه تصویری از الناز حبیبی در صحنه تئاتر مشاهده می کنید که حتی لباس زیر خانم بازیگر هم مشخصه و این تصویر با انتقادات و نظرات بسیر ناجور برخی کاربران همراه شد. این نوع پوشش برای یک هنرمند ناشایست است و نشان می هد در تئاتر چقدر فضا هالیوودی طور شده و خیلی ها خبر ندارند!

الناز حبیبی در تئاتر

این هم نمونه ای از پوشش و حرکات نگار عابدی در تئاتر را ببینید.

نگار عابدی

حرف های جنجالی الناز حبیبی با مهران مدیری

اما مدتی پیش الناز حبیبی از مهمانان برنامه دورهمی مهران مدیری بود. مهران مدیری از الناز حبیبی سوالی پرسید مبنی بر این که آیا او اهل غیبت است؟ و الناز حبیبی نیز جوابی جالب داد.

حبیبی

نظر جنجالی خانم بازیگر درباره رابطه جنسی بدون ازدواج

الناز حبیبی مدتی پیش در مصاحبه ای با زهراداود نژاد دختر علیرضا داودنژاد در پاسخ به سوالی که از او در مورد شوهر کردن پرسیده شد، گفت که به نظر من دیگر به ازدواج کردن نباید فکر کرد و مسائل جنسی را می توان بیرون از چارچوب خانواده مرتفع کرد، در مدرسه باید به جای چند کتاب درسی چنین مسائلی را به ما آموزش می دادند.

الناز حبیبی و همسر سابقش

الناز حبیبی و همسر سابقش

خانم الناز حبیبی عزیز گویا سکس تراپیست هستند و در مسائل جنسی کارشناسی می کنند، جایی گفته بود که تمام خانواده اش در کشور سوئد زندگی می کنند، شاید در کشور سوئد چنین مسائلی آزاد است و با فرهنگ مردمانش ممکن است همسو باشد اما اینجا ایران است، کشوری با اصل و نسب ، رگ و ریشه دار که با دین اسلام عجین شده است.

بیوگرافی الناز حبیبی

الناز حبیبی متولد21 مرداد 1368، تهران بازیگر سینما و تلویزیون و دانشجوی رشته تدوین است. در کودکی تئاتر بازی می‎کرد. از 1378 همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد.

کدخبر: 767336
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟