عکس صبا راد با یک دسته گل

صبا راد در سال 1375 گوینده برنامه ورزش نشاط و تندرستی شد و فعالیتش را به عنوان گوینده در رادیو شروع کرد. صبا راد از مجریان معروف رادیو و تلویزیون است. صبا راد در سال 1388 وارد تلویزیون شد و مجری گری برنامه به خانه برمی گردیم را در سال 92 برای شبکه 5 سیما در 100 قسمت به عهده گرفت. البته مدتی است صبا راد به کار بلاگری می پردازد. در ادامه عکس متفاوتی از صبا راد را ببینید.

صبا راد

صبا راد متولد 30 آبان سال 59 در تهران می باشد. صبا راد دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی است.

تصویری جالب و بسیار معصومانه از صبا راد مجری معروف و سرشناس مربوط به سالهای قبل از آغاز بلاگری در فضای مجازی منتشر شد.

شغل صبا راد پس از صداوسیما بالاخره مشخص شد!

صبا راد، همسر مانی رهنما خواننده مطرح که مدتی قبل اعلام کرده بود برای همیشه از صداوسیما خداحافظی کرده است، با انتشار ویدیویی نشان داد که شغل بعدی اش را انتخاب کرده است.

صبا راد

صبا راد، مجری سابق رادیو و تلویزیون در این ویدیو در حال آموزش آشپزی برای دنبال کنندگان اش در اینستاگرام دیده می شود.

او چند مدتی است که این کار را آغاز کرده است و تاکنون 745 هزار دنبال کننده جذب کرده است. صبا راد اکنون از مسیر تبلیغات اینستاگرامی به درامد هنگفتی رسیده است.

صبا راد مجری سابق تلویزیون و بلاگر حال حاضر اینستاگرام است که بیش از 700 هزار دنبال کننده دارد. البته که خانم مجری چون سابقه نقش بازی کردن جلو دوربین تلویزیون رو داشته، نقش بازی کردن جلوی دوربین گوشی هم براش مثل آب خوردن راحته!

بلاگری صبا راد

صبا راد همانطور که در تلویزیون دیده اید پر انرژیی و کاربلد است تو صفحه اینستاشم پر انرژی هستش و روزانه استوری های مورچه ای میزاره. حالا مورچه ای چیه؟ یعنی خانم خانما انقدر استوری هاش زیادی که اون بالا شبیه به مورچه میشه!

صبا راد  خودش کم لوس بود شوهرشم میخواد لوس شه؛ مانی جونم دلش فالوور خواست!

عاشقانه های صبا راد و آقاشون تو شمال اونم جلو همه؛ مانی چرا مانتو پوشیده؟

صبا راد

از این ها که بگذریم صبا راد بعد از ازدواج با مانی رهنما آقای خواننده پاپ خوان، راه و روشی دیگر را انتخاب کرد. حجاب سر و تن خانم مجری کم کم آب رفت و حالا اگه روش بشه و ضایع نباشه همون یذره رو هم بیخیال میشه. صبا راد به تازگی استوری هایی از خورد و خوراک و آشپزی اش گذاشت و حسابی دل کاربرا رو آب کرد، البته ریز آموزشی هم داد

آشپزی صبا خانم با کلی مواد غذایی خوشمزه

البته که آموزش چیزیست که برای خیلی از خانمها خوشایند نیز هست و استفاده می کنند اما اینکه از این طریق قصد خودنمایی و فخرفروشی داشته باشی مسئله ای جداست که چندان قشنگ نیست مخصوصا تو این شرایط ناجور اقتصادی که خیلی ها با دیدنش ممکنه دل شکسته بشن!

حالا این وسط یکی از کاربرا نظر جالبی داده بود . او نوشت: این آشپزی هارو از لطف همون برنامه ( به خانه بر می گردیم) داری!!! وگر نه.......

البته که صبا راد تو این راه یه پایه درجه یک هم داشت که اون آقا مانی هستند که نه تنها با بی حجابی و بدن نمایی همسرش مشکلی نداره بلکه تازه همراهی هم میکنه و معلومه که روحیه شوخ طبعی هم داره

صبا راد

صبا راد گاهی استوری هایی هم از آقای شوهر میزاره و تو جدید ترین استوریاش قبل از آشپزی مانی رو به خرید فرساده و از ربات شدن آقا هم فیلم گرفت!

تولید محتوای چنین پیج هایی تنها نشون دادن زار و زندگی خودشونه و اینکه به همکارا و سلبریتی ها نشون بدن که ما حسابی پولداریم و در حال خوشگذرونی. البته که تمام این کارا برای جذب فالوور و تبلیغاته که برای هر معرفی 15 ثانیه ای میلیونی پول دریافت می کنن. در ادامه نمونه ای از این تبلیغات رو به کلی ارایش و بزک کرده مشاهده می کنید.

مانی همسر صبا راد هم دلِش فالوور می خواد!

مانی رهنما همسر صبا خانوم شاید جزو خوانندگان درجه دو یا سه باشد که باوجود صدای خوبی که دارد و موسیقی را هم خوب می فهمد اما خیلی طرفدار ندارد. البته شاید دلیل اصلی این موضوع کم کار بودن خود آقای رهنما باشد چراکه مانی خیلی ترانه و آلبوم جدید منتشر نمی کند و کنسرت هم به ندرت برگزار می کند.

صبا راد

البته مانی خان برای اینکه طرفدار بدست بیاورد یک راه میان بُر پیدا کرده، او هراز گاهی در پیچ صبا حاضر می شود با شیطنت ها و شیرن کاری سعی می کند دلِ فالوورهای صبا را بدست آورد تا پیج او هم در اینستاگرام پررونق تر شود.

وقتی مانی با همسرش بلاگرش همراه است

مانی رهنما همسر خواننده صبا راد است صبا که ظاهرا همانند بهاره رهنما با ازدواج و شوهر دومش حسابی شکوفا شد و پایه ای برای جنگولک بازیاش پیدا کرد. البته که آقای شوهر میدونه داره چیکار میکنه و صبا راد از طریق اینستاگرام روزانه تبلیغات بسیاری میزاره و برای هر 15 ثانیه هم میلیونی پول میگیره.

کدخبر: 767316
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟