ترس همسرمهدی قائدی هم لاکچری است / همه شوکه شدند+ عکس

رعد و برق هولناک ترس به جان خانواده مهدی قائدی انداخت

مهدی قائدی بازیکن معروف تیم استقلال است. مهدی قائدی از بازیکنان دهه هفتادی تیم استقلال محسوب می شود. مهدی قائدی متاهل است. شنیده ها حاکی از آن است که همسر مهدی قائدی از او بزرگتر است.  مهدی قائدی عکس جدیدی را با همسرش منتشر کرد.

به گزارش رکنا، رعد و برق های غول آسا در برابر واحد مسکونی مهدی قائدی روبروی برج خلیفه خودنمایی هولناکی به راه انداخته اند.

یک کاربر نوشت که ویدیوی منتشر شده از همسر مهدی قائدی، فضا را تبدیل به فیلم هری پارتر کرده است.

مهدی قائدی هنوز چیزی درباره ویدیوی همسرش ننوشته است

مهدی قائدی

مهدی قائدی

سقوط آزاد ارزش قائدی در لیگ امارات

مهدی قائدی در زمان حضورش در استقلال ارزشمندترین بازیکن این تیم محسوب می شد. سایت ترانسفر مارکت ارزش این بازیکن را در آخرین روزهایی که در استقلال حضور داشت یک میلیون و ۸۰۰ هزار یورو اعلام کرده بود.

حالا اما ترانسفر مارکت ارزش قایدی را ۱.۲ میلیون یورو دانسته. این مساله یعنی قایدی ۶۰۰ هزار یورو، چیزی معادل ۲۰ میلیارد تومان افت قیمت پیدا کرده.

به گزارش همشهری آنلاین، بسیاری از کارشناسان فوتبال ایران معتقد بودند حضور قائدی در فوتبال امارات نمی تواند برای او پیشرفتی را حاصل کند و مهاجم سابق استقلال باید راهی اروپا می شد.

باید منتظر ماند و در ادامه دید قائدی به حضورش در لیگ امارات ادامه خواهد داد یا تصمیم بهتری برای آینده خود می گیرد. هرچند گفته می شود او این روزها از زندگی در امارات بسیار راضی است و بعد است به این زودی ها از لیگ این کشور دل بکند.

آیا این خبر مفید بود؟