کولاک زهره فکور صبور برای شب یلدا ! + عکس حسرت آور خانم بازیگر

زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلوزیون است زهره فکور صبور در کنار بازیگری کارطراحی و دوخت لباس را انجام می دهد زهره فکور صبور فرزند آخر خانواده است زهره فکور صبور درعرصه تئاتر کودک هم فعالیت داشته است زهره فکور صبور در تئاتر هملت هم ایفای نقش کرده است.

خیلی وقت است که دیگر زهره فکور صبور را در قاب تلویزیون و یا پرده سینما ندیده ایم و  در عوض روزی نیست که خبری از زهره در اینستاگرام و فضای مجازی نباشد.

زهره فکور صبور

 زهره خانوم 33 ساله که با حضور در سریال دردسرهای عظیم شناخته شد این روزها به شدت در فضای مجازی و اینستاگرام فعال است. البته زهره خانوم برای اینکه در اینستاگرام حضور موثر داشته باشد و به عبارتی شاخ باشد کلی هم انرژی و وقت صرف می کند و به عبارتی یک پایش این سالن آرایش و زیبایی و است و پای دیگر مطب دکتر زیبایی است.

زهره خانوم فکور به تازگی و به بهانه شب یلدا عکسی در صفحه خود منتشر کرد که کاملا تمِ یلدایی دارد و او را شبیه پرنسس ها کرده البته زهره خانم تو این پست هم حسابی از کسانی که او را اینگونه کردند تشکر کرد و برای اینکه تبلیغی هم کرده باشه و نمک گیرشون نشه صفحات و پیج میکاپ آرتیست، دکتر زیبایی و عکاس ش رو هم تگ کرد.

زهره فکور صبور

شایانیوز

کدخبر: 752734 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟