عکس تزریق زیبایی زهره فکور صبور در مطب آقای دکتر !

زهره فکورصبور هنرپیشه نام آشنای ایرانی می باشد . زهره فکور صبور خیلی وقت است از دنیای بازیگری و هنر دور شده و زهره فکور صبور به فعالیت های تبلیغاتی و مدلینگ می پردازد. زهره فکور صبور از هنرمندانی است که با بالا رفتن فعالیت های اینستایی بسیار خود را گم کرد و حالا زهره فکور صبور را در شغلی دیگر و شکل و شمایلی کاملا متفاوت نسبت به قبلش می بینید.

به گزارش رکنا،عمل های زیبایی در میان خانم های بازیگر ایرانی همانند یک مسابقه شده است. وی تا مدتی پیش عکس هایی از خود در حال پرو لباس منتشر می کرد اما به تازگی با تگ یک مزون لباس از تصاویرش با لباس های مختلف رونمایی کرد.در این پیج کوچک او دیگر بازیگر نیست و استایل های مختلف را بر تن خود به نمایش می گذارد. قطعا با استفاده از یک بازیگر پیج با سرعت بیشتری بالا رفته و فروش می کند.

حال نیز عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد  که در کنار مادرش در کافه ای نشسته است. زهره فکور صبور طبق واکنش کاربران فضای مجازی سعی کرده حجابش را کمی رعایت کند و با استایل سنگین تری به دورهمی با مادرش بپیوندد.

اما استایل او و تغییراتی که در چهره اش داده است همه را مبهوت کرده و هیچ کس نمی داند هدف این بازیگر از این رفتار هایش چیست؟!

زهره فکور

عمل های زیبایی زهره فکور صبور

زهره فکور

زهره خانم هم از این قافله عقب نمانده و صورت خود را به معنای واقعی کوبیده و از نو ساخته است! اما در کنار آن یک حرکت چیپ دیگر هم هست که این گونه بازیگران راه به راه در حال تبلیغ هر پیج داغونی هستند و ظاهرا تنها درآمد از این طریق برایشان اهمیت دارد نه چیز دیگری. زهره فکور صبور روزانه در حال انتشار پست و استوری های مختلف تبلیغاتی است.

منبع: شایانیوز

کدخبر: 744146
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟