نیوشا ضیغمی از دخترش رونمایی کرد + عکس عجیب از خانم بازیگر

نیوشا ضیغمی از بازیگران جوان و معروف ایرانی است که با بازی در فیلم اخراجی ها شناخته شد. نیوشا ضیغمی ظاهرا در سینما با کم کاری مواجه شده است. از آن جایی که نیوشا ضیغمی نزدیک به 4 میلیون فالوور دارد همانند بسیاری از هنرمندان تبلیغات اینستایی انجام می دهد. نیوشا ضیغمی عکس های بسیاری را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.نیوشا ضیغمی اخیرا عکس دخترش را منتشر کرده است.

به گزارش رکنا، نیوشا ضیغمی عکس جدیدی را در کنار دخترش منتشر کرد و نوشت: دختر قشنگم؛ عشق من ، در تمام روزهای سخت؛ در تمام تلخی ها و ناملایمات ، تمام لحظه هایی که فکر میکردم ؛ دیگه کم آوردم ، و نمیتونم بلند شم

صدای مامان گفتنت؛ یک لحظه در آغوش گرفتنت ؛همه بدیها رو پاک کرد و به یادم آورد ؛ که تو بزرگترین بهانه برای تلاش و جنگیدن با بدیها هستی؛ تو و تمام دختران مثل تو ؛ لایق بهترینهایید؛ عاشقتم

پی نوشت: چلوندن مادرانه خیلی باحاله

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی عکس جدیدی را با استایل سبز در استوری اینستاگرامش منتشر کرد.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

عکس بدون عمل نیوشا ضیغمی

اخیرا عکسی از چهره بدون عمل نیوشا ضیغمی در فضای مجازی منتشر شد که تفاوت زیادی با چهره حال او دارد. همین نکته تعجب بسیاری از کاربران فضای مجازی را به همراه داشت و همگان تغییر چهره و زیباتر شدنش را مدیون هزینه ها و خرج هایی که برای خود می کند، دانستند.

نیوشا ضیغمی

حاشیه های خوانندگی نیوشا ضیغمی

تیزر تبلیغاتی که جنجالی شد : نیوشا ضیغمی سلطان تبلیغات عجیب و غریب میان بازیگران زن است. شاید این به آن دلیل است که او اصولا در تبلیغات زیادی حضور دارد. البته اینکه او هم در صفحه خود تبلیغات زیادی می کند و هم به عنوان مدل در تبلیغات حضور دارد همیشه مورد انتقاد مردم بوده است. او قبلا در واکنش به منتقدان تبلیغاتش گفته است که من مانند بکام و بیانسه تبلیغات می کنم. البته بسیاری از بازیگران زن مشهور و محبوب ایرانی در صفحات خود تبلیغات خاصی ندارند. الناز شاکردوست، سحر قریشی، ترانه علیدوستی و ... تبلیغاتی در صفحه اینستاگرامی خود قرار نمی دهند مگر برای کمپین های اجتماعی یا مسائل مربوط به فیلم های خودشان، اما در این میان بهاره رهنما و فریبا نادری و نیوشا ضیغمی از آن درسته از بازیگرانی هستند که کسب درآمد خوبی از این طریق دارند (جدیدا نفیسه روشن هم به جمع آنها اضافه شده است)

نیوشا ضیغمی

سومین حضور نیوشا ضیغمی در تلویزیون

نیوشا ضیغمی در سومین تجربه تلویزیونی خود، برای بازی در سریال «بی‌نشان» مقابل دوربین قرار گرفت.

اینطور که روابط عمومی این سریال اعلام کرده است، با گذشت 20 درصد از مراحل فیلم‌برداری مجموعه، نیوشا ضیغمی به این پروژه پیوسته است.

نیوشا ضیغمی در این سریال نقش «فریده» را ایفا می‌کند و به دنبال احقاق حقوق همسرش است.

«در چشم باد» و «راستش را بگو» دو سریالی هستند که نیوشا ضیغمی با آن‌ها حضور در تلویزیون را تجریه کرده است.

نیوشا ضیغمی

کدخبر: 747664 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟