حجاب نیم بند و دم روباهی دو بازیگر زن ایرانی که همه را متعجب کرد ! + عکس

نازنین بیاتی بازیگر خوش چهره و البته با استعداد ایرانی است .نازنین بیاتی بعد از بازی در سریال «مانکن» بسیار پر طرفدار از قبل شد. ناگفته نماند نازنین بیاتی با بازی در فیلم «آینه بغل» نشان داد در غالب طنز هم به خوبی می تواند ایفای نقش داشته باشد.نازنین بیاتی را بیشتر با موهای تیره دیده ایم اما به تازگی تصویری از او در جشنواره فیلم «آتابای» منتشر شده که با موهای بلوند و باف زده حضور دارد. کاربران نظرات مختلفی داشتند، یکی به حلقه دست نازنین بیاتی گیر داد یکی هم از موهایش تعریف کرد.

نازنین بیاتی

استایل زیادی خاص خانم بازیگر

اما از دیگر هنرمندانی که در این جشنواره حضور داشت به لاله مرزبان اشاره کرد. لاله مرزبان بازیگر نقش دختر ستایش در آخرین فصل  سریال «ستایش» است که بیشتر هم با همین سریال معروف شد.

لاله مرزبان

خانم بازیگر در این مراسم لباسی شبیه به پارچه به تن دارد که از نظر خیلی ها بی معنی آمد. ظاهرا این روز ها هنرمندان به خصوص خانم ها هر چیزی که بپوشند نشانه متفاوت بودن آن هاست و در ذهنشان خود را خاص می بینند اما مردم نه!

لاله مرزبان

خلاصه داستان آتابای

داستان فیلم دربارهٔ مردی میان‌سال به نام کاظم است که در روستای پیرکندی شهرستان خوی زندگی می‌کند. او که دانشجوی معماری دانشکدهٔ هنرهای زیبای دانشگاه تهران بوده، پس از یک شکست عاطفی از دانشگاه انصراف داده و به زادگاه خودش برگشته‌است. خواهرش در جوانی خودسوزی کرده‌است و پس از آن مسئولیت سرپرستی و تربیت پسر خواهرش با اوست. حالا آیدین به سن نوجوانی رسیده و او خود را در تربیت او ناتوان می‌بیند و با این حال به شدت به او علاقمند است. از سوی دیگر رابطهٔ او با دوست قدیمی‌اش به نام یحیی دچار چالش شده‌است. در این میان، حضور دو خواهر که آتابای کار ساخت ویلا برای پدر آن‌ها را به عهده دارد، شرایط تازه‌ای را رقم می‌زند و او به سیما دختر بزرگ خانواده علاقه‌مند می‌شود اما در بیان این علاقه به او تردید دارد. و سرانجام این عشق هم نافرجام می‌ماند.

منبع: شایانیوز

آیا این خبر مفید بود؟