الهام حمیدی از زندگی شخصی اش می گوید + فیلم
حجم ویدیو: 3.53M | مدت زمان ویدیو: 00:00:52

الهام حمیدی درباره مخفی کردن ازدواج و طلاق خودش از مردم و اینکه برای مدت های زیادی مجرد بوده است توضیحاتی را ارائه داد . الهام حمیدی بازیگر زن مشهور ایرانی که دو بار تا حالا ازدواج کرده است . الهام حمیدی در یک برنامه تلویزیون به دروغ گفت که تا حالا ازدواج نکرده ام و این دروغ الهام حمیدی موجب ناراحتی مردم و ایجاد حاشیه هایی برای الهام حمیدی شد.

الهام حمیدی

مخفی کردن ازدواج به قول سحر قریشی بین هنرمندان رایج است : الهام حمیدی یک بار در سن پایین ازدواج کرده ولی زندگی متاهلی او زیاد دوام نداشت و تقریبا ده سال بعد دوباره ازدواج کرد که البته ازدواج او لاکچری و پر هزنیه و پر حاشیه بوده است.

الهام حمیدی

با خانم حمیدی بیشتر آشنا شوید : الهام حمیدی در هشتم آذر ماه سال 1356 در تهران متولد شد. او لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی دارد. او دو برادر کوچکتر از خود نیز دارد.در بیست سالگی ازدواج کرده و همسرش فعالیت هنری ندارد.  آشپزی اش بسیار خوب است و سعی میکند هر کاری که انجام میدهد به نحو احسن باشد.از بین بازیگران ایرانی علاقه فراوانی به عزت ا… انتظامی و اکبر عبدی دارد و از بین خانمها فاطمه معتمدآریا و گوهر خیراندیش را دوست دارد.

الهام حمیدی

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع: برخط نیوز

کدخبر: 740964
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟