درگیری مردم با کسانی که به نفیسه روشن فحش دادند  + فیلم
حجم ویدیو: 5.23M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42

 نفیسه روشن بازیگر زن جنجالی سینما و تلویزیون ادعا می کند که مردم در مقابل کسانی که به او فحش می دهند می ایستند. نفیسه روشن گلایه مند است که رفتارهایی که با او در ایران می شود در مقایسه با رفتارهایی که با سلبریتی های خارجی می شود قابل قبول نیست. نفیسه روشن این روزها حاشیه ها و توجهات زیادی را به سمت خودش کشانده است. نفیسه روشن که مدت ها به دلیل طلاق جنجالی اش حاشیه ساز بود حالا با ازدواج ناگهانی دوباره نفیسه روشن جنجالی شده است.

نفیسه روشن (3)

نمی خواهیم قضاوت کنیم که این رویدادها چه نیتی داشته ولی آخر این داستان طلاق و ازدواج و حاشیه هایی که با عمومی کردن مسائل خصوصی داشت، فالوورهای زیادی بود که خانم روشن به آن رسیده است. ظاهرا خانم روشن از رفتار ایرانی ها در اینستاگرام راضی نیست و دوست دارد مانند بلاگرها و چهره های مشهور اینستاگرام در دنیا با او رفتار کنیم. او ر اینباره می گوید : کل دنیا از اینستاگرام برای پیدا کردن دوستانشان، تجارت، گسترش روابط اجتماعی، تقسیم کردن روابط شاد با یکدیگر استفاده می کنند و در یک روند شاد و خوب جلو می روند. اما اینجا شما از همسرت، مادرت عکس بگذاری هزار فحش می‌خوری، از تفریحت پست بذاری برچسب فخر فروش می‌خوری، از حیوان خانگی‌ات بگذاری فحش می‌خوری و... در واقع هر کاری که بکنیم در اینستاگرام مورد تهاجم عده‌ای قرار می‌گیریم.

نفیسه روشن (1)

درآمد نفیسه روشن از اینستاگرام

فصل حاشیه ها به پایان رسیده و نوبت به کسب درآمد از فالوور است : به لطف حاشیه هایی که خانم نفیسه روشن بعد از طلاق داشته حالا او به جمع میلیونی های اینستاگرام پیوسته و درامد خوبی می تواند از صفحه خود داشته باشد. او هم مانند بازیگران زن (بهاره رهنما، نیوشا ضیغمی، فریبا نادری و ....) اقدام به کسب درآمد از صفحه خود می کند و در تبلیغات مختلف به عنوان مدل شرکت دارد. خانم روشن پس از جنجال های زیادی که بر سر طلاق خود داشت و این مدت حاشیه های فراوانی که به وجود آورد بعد از برگشتن از سفر کربلا اعلام کرد که دوباره ازدواج کرده است. جالب اینجاست که او هم همسر جدیدش را حاجی خطاب می کند و احتمالا باید مانند خانم بهاره رهنما شاهد متولد شدن زوج جدیدی در اینستاگرام با ترکیب حاجی باشیم

نفیسه روشن

 

آیا این خبر مفید بود؟