همسر مهران غفوریان دلها را تکان داد ! + عکس تاثیرگذار

مهران غفوریان چندی پیش به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شد. خوشبختانه حال مهران غفوریان خوب است و پس از 2 هفته از بیمارستان مرخص شد. حتی مهران غفوریان با دخترش به پیاده روی شبانه و پاییزی پرداخت. همسر مهران غفوریان عکس او را منتشر کرد.در ادامه عاشقانه های مهران غفوریان و همسرش را می بینید

به گزارش رکنا، همسر مهران غفوریان آرزو غفوریان است که اخیرا پست عاشقانه ای را برای همسرش در فضای مجازی منتشر کرد. او با گذاشتن عکس مهران غفوریان نوشت:

ارزش قلب به عشق! ارزش سخن به صداقت!  ارزش چشم به پاکی! ارزش دست به یاری! و ارزش دوست به وفای اوست

مهران غفوریان

مهران غفوریان هم پس از دیدن این پست از طرف همسرش ، استوری جدیدی در فضای مجازی منتشر کرد و نوشت: من هم قلبم فقط برای تو و هانا می زنه!

مهران غفوریان

بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلم نامه نویس ایرانی سینما و تلویزیون و رادیو است. مهران غفوریان فارغ التحصیل رشته ی نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز است.

مهران غفوریان با انتشار تصویری از خود پس از عمل جراحی گفت:خیلی شاکر خدا هستم و خیلی ممنونم که اجازه داد زنده بمانم که این همه عشق مردم و دوستان و نگرانی‌هایشان را ببینم.

مهران غفوریان در صحبت های خود روی تخت بیمارستان گفت: خدایا ممنونم که به من فرصت دادی ببینم مردم چقدر دوستم دارند.

مهران غفوریان و خانواده

تشکر مهران غفوریان از طرفدارانش

این بازیگر ضمن قدردانی از دوست‌داران و همراهانش، گفت:خیلی شاکر خدا هستم. خیلی ممنونم  که اجازه داد زنده بمانم که این همه عشق مردم و دوستان و نگرانی‌هایشان را ببینم. خدایا ممنونم که بهم فرصت دادی ببینم مردم چقدر دوستم دارند. نمی‌دانید چقدر ارزش دارد وقتی می‌فهمید زنده بودنتان برای خیلی‌ها مهم است. قربان مردم مملکتم بروم، هرجای دنیا که هستند. خیلی خوشحالم که زنده ماندم و ممنونم که من را لایق عشق‌تان می‌دانید.

مهران غفوریان

آیا این خبر مفید بود؟