مهدی قائدی و همسرش

همسر مهدی قائدی ستاره معصومی نام دارد. به زخ کشیدن تجملات زندگی شخصی بخش مهمی از زندگی همسر مهدی قائدی را تشکیل می دهد.همسر مهدی قائدی از کیف و لباس های مارک خود و نیز از انگشتر گران قیمتش رونمایی کرده بود. همسر مهدی قائدی از او بزرگتر است. همسر مهدی قائدی برای کسب درآمد دست به هر تبلیغی می زند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش رکنا، همسر مهدی قائدی که به لطف حاشیه هایی که داشته حالا فالوورهای زیادی را در صفحه اینستاگرامش جمع کرده شروع به کسب درآمد نموده و از هیچ تبلیغی دریغ نمی کند ! همسر مهدی قائدی عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد. این عکس در حالی است که او طبق معمول همیشگی اش با فیلتر عکس گرفته است.

همسر مهدی قائدی

ذوق زدگی همسر مهدی قائدی از زندگی لاکچری

برخی بر این باورند که دلیل نمایش های ستاره معصومی همسر مهدی قائدی از زندگی اشرافی و لوکس خود در دبی ذوق زدگی اوست و بعد از مدتی برای او عادی می شود و رفتار او طبیعی تر خواهد بود. همسر مهدی قائدی هم می خواهد بلاگر باشد و هم همسر یک فوتبالیست ! هم در مسائل فوتبالی مهدی دخالت می کند و هم سبک زندگی خودش را به نمایش می گذارد ! ستاره معصومی همسر جوان مهدی قائدی امسال حاشیه های زیادی را به همراه خود داشت و بیشتر این حاشیه ها به دلیل دخالت او در مسائل مربوط به باشگاه بود. بعد از اینکه ستاره معصومی همسر مهدی قائدی تصاویری بی حجاب از خودش منتشر کرد، انتقاد ها و جنجال های زیادی به پا شد. عده ای به خاطر طرفداری از تیم استقلال و دوری حاشیه از این تیم او را نقد کردند و عده ای دیگر به او لقب تازه به دوران رسیده را دادند ! ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت : هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست ...

مهدی قائدی و همسرش

 

کدخبر: 736738
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟