فیلم لو رفته از بهاره رهنما در آرایشگاه
حجم ویدیو: 4.85M | مدت زمان ویدیو: 00:00:39

بهاره رهنما در اینستاگرام بسیار فعال است. بخش هایی از زندگی خصوصی و فعالیت های بهاره رهنما را در این شبکه اجتماعی پرمخاطب مشاهده می کنید. عکس و فیلم هایی با لباس های گوناگون از لباس عروس گرفته تا لباس به سبک قاجار از بهاره رهنما منتشر شده است. بهاره رهنما ازدواج دوم کرده است و به بهانه سالگرد ازدواجش فیلمی از آرایش کردن بهاره رهنما را مشاهده می کنید.

چهار سال قبل بود که خبر ازدواج مجدد بهاره رهنما، مدتی به تیتر یک اخبار در فضای مجازی تبدیل شده بود. بهاره رهنما پس از جدا شدن از پیمان قاسم خانی با امیرخسرو عباسی ازدواج کرد.

خانواده  بهاره رهنما

در طول این مدت بهاره رهنما به هر بهانه ای تصاویری از خود و حاجی را اینستاگرام خود منتشر می کرد. تصاویری که بعضا جلف و مصنوعی به نظر می رسد و از قضا با واکنش های منفی کاربران هم مواجه می شد اما انگار بهاره و حاجی همچنان قصد دارند به این مسیر ادامه دهند و این بازخوردهای منفی خیلی روی آن ها تاثیر ندارد.

بهاره رهنما  و لباس صورتی

بهاره رهنما  در لباس توری

بهاره رهنما در کنار امیر خسرو عباسی

در میان تصاویری عجیب و غریبی که بهاره و امیر خسرو در طول سالیان اخیر منتشر کردند شاید عجیب ترین و خاص ترین تصاویر مربوط به دومین سالگرد ازدواج شان باشد جشن باشکوهی که با حضور تعدادی از دوستان این دو برگزار شد و البته تصاویری و ویدیو هایی که بلافاصله در شبکه های اجتماعی وایرال شد.

بهاره رهنما و همسرش

بهاره خانم رهنما در این جشن لباسی عجیب پوشیده بود لباس شبیه لباس عروس اما به رنگ صورتی که او را بیشتر شبیه سوگلی های پادشاهان قاجار کرده بود.

البته در این بین برخی کاربران هم روحیه شاد و سرزنده بهاره رهنما را تحسین کردند و «زنِ باران» را الگویی مناسبی برای دختران و زنان ایران زمین نامیدند.

بهاره رهنما

دختران بهاره و حاجی کجایند؟

بهاره رهنما از همسر سابق خود پیمان قاسمخانی یک دختر به اسم پریا دارد که در فرانسه زندگی و تحصیل می کند و به گفته بهاره رهنما علاقه زیادی به موسیقی و هنر دارد و خانم رهنما آینده درخشانی برای دخترش متصور است. حاجی هم از ازدواج قبلی خود یک دختر به نام انیس دارد. بهاره رهنما که تقریبا همه چیز را استوری می کند خیلی از انیس چیزی نمی گوید و فقط برای تولد او یک استوری منتشر کرد که در آن هم بیشتر از خوبی حاجی و صفات نیکو او گفت.

دخترای بهاره و حاجی

منبع : شایا نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 732179
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟