استایل متفاوت بهاره افشاری با کلاه + عکس

بهاره افشاری در سریال های آخرین بازی، معراجی ها، روزگار قریب، او یک فرشته بود، فاصله ها، دست بالای دست و مرد نقره ای ایفای نقش کرده است. بهاره افشاری سال ها پیش قصد خداحافظی از دنیای بازیگری را داشت که کیانوش عیاری مانع او شد. بهاره افشاری در اینستاگرام خود گاهی اوقات استوری و پست های متنوعی را منتشر می کند؛ برای مثال چندی پیش در یک استوری بهاره افشاری حسش را نسبت به پایان یافتن فصل تابستان گفته بود. در ادامه هم عکسی متفاوت را که بهاره افشاری در اینستاگرامش منتشر کرده است ببینید.

بهاره افشاری با کلاه

بیوگرافی بهاره افشاری

بهاره افشاری (زاده ۴ تیر ۱۳۶۳ در شاهرود) طراح لباس و بازیگر ایرانی است. بهاره افشاری دارای دیپلم بازیگری است و فارغ التحصیل رشته نقاشی می باشد. بهاره افشاری یک برادر دارد. او دارای دیپلم بازیگری است و فارغ التحصیل رشته نقاشی می باشد. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد.

بهاره افشاری پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد. بهاره افشاری پیش از آن که یک هنرپیشه و بازیگر باشد یک طراح لباس حرفه ای است طراحی که مزون داشته و با برگزاری شوهای لباس بسیاری از بازیگران را مشتری خود کرده بود به نحوی که در سال ۸۳ مجله چلچراغ در مصاحبه ای او را جوان ترین طراح لباس ایران معرفی می کند.

منبع : ساعد نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟