اعتراف بهاره افشاری + عکس

بهاره افشاری متولد 14 تیر 1363 در شاهرود است. بهاره افشاری بازیگر مشهور کشورمان است. بهاره افشاری پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد. بهاره افشاری جزو بازیگران کم حاشیه و محبوب میان مردم است. بهاره افشاری عکس جدیدی را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

به گزارش رکنا، بهاره افشاری امروز این عکس را به اشتراک گذاشت و زیرش نوشت: از بچگی کراش پسر‌های قشنگ بودم اما برایم مهم نبود.

این بازیگر با انتشار این استوری در فضای مجازی به تمام شایعاتی که درباره اش منتشر شد مهر تایید زد. شایعاتی که درباره این بازیگر است حول محور روابط صمیمی و نامتعارف با مردان است.

بهاره افشاری

بهاره افشاری چند عکس قدیمی را در اینستاگرام گذاشت و به شوخی درباره آن‌ها نوشت: بیشتر همبازی های من پسر های شیطان و شر بودند، به همین خاطر خصوصیات لوطی‌گری پیدا کردم. در خانوده لوطی‌ هم بزرگ شدم.

تشنج بهاره افشاری در نوزادی

بهاره افشاری اخیرا در یک برنامه اینترنتی گفت: دهه شصت، زمانی که فقط سه ماه از تولدم می‌گذشت، به خاطر بمباران رژیم بعث در تهران تشنج کردم.

او که با پژمان جمشیدی در برنامه پیشگو گفت و گو می‌کرد، ادامه داد: حدود دو، سه ماه به‌خاطر این اتفاق در بیمارستان بستری بودم و هر روز به من آنتی بیوتیک قوی تزریق می‌کردند.

بهاره افشاری افزود: بعد از سه ماه به خانواده‌ام اطلاع می‌دهند بیشتر از 24 ساعت زنده نمی‌مانم و بلافاصله مادربزرگم با شنیدن این خبر از حال می‌رود. اما در حالت بیهوشی به او الهام می‌شود من زنده می‌مانم و در آینده علاوه بر اینکه شخصیت مشهوری می‌شوم، 105 سال هم زندگی می‌کنم.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 724849 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟