گفتگو با فریبا نداری + فیلم
حجم ویدیو: 4.53M | مدت زمان ویدیو: 00:00:37

فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 در تهران، بازیگر است. فریبا نادری فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد . فریبا نادری از جلوی دوربین فعالیت خود را شروع کرد سپس فریبا نادری بعد از ازدواج با یک کارگردان سر زبان ها افتاد. فریبا نادری برای بار دوم ازدواج کرده و حالا یک دختر هم دارد.

به گزارش رکنا،صحبت های بسیار عجیب و متفاوت فریبا نادری درباره تصوری که خانم های ایرانی از او دارند و فکر می کنند می خواهد مخ شوهرهاشون رو بزنه.

فریبا نادری کیست؟

 فریبا نادری فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می باشد که از جلوی دوربین فعالیت خود را شروع کرد سپس بعد از ازدواج با یک کارگردان سر زبان ها افتاد. فریبا نادری برای بار دوم ازدواج کرده و حالا یک دختر هم دارد.

فریبا نادری

زندگی لوکس فریبا نادری

او زندگی بسیار لوکسی دارد و جزو زنان ثروتمند تلویزیون است. فریبا نادری چهره آشنا سینما و تلویزیون است. فریبا نادری متولد 23 فروردین 1363 است.فریبا نادری همسر سابق مسعود رسام بود. فریبا نادری بعد از درگذشت همسر اولش با یکی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد.

فریبا نادری

همسر پولدار فریبا نادری

فریبا نادری یک همسر بسیار پولدار دارد که خانه مجلل او در برنامه شام ایرانی سوژه رسانه ها شده بود . فریبا نادری انسان زودرنج، حساس،مهربان، آرام و احساساتی است که مطابق سلیقه خودش زندگی میکند و حاضر نیست نقشی که مطابق میلش نیست را به هیچ عنوان قبول کند و حتی در خرید لباس نیز سختگیر است و مد برای او اهمیتی ندارد و ملاک اصلی او سلیقه شخصی است.

فریبا نادری

منبع: برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 719942
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟