تفریح لاکچری بابک جهانبخش و همسرش در خلیج فارس+ عکس

بابک جهانبخش عکس تفریح لاکچری با همسرش را منتشر کرد. بابک جهانبخش و همسرش در این عکس در حال قایق سواری کایاک در دریا هستند. بابک جهانبخش و همسرش در دریای جنوب به تفریح آبی پرداختند.بابک جهانبخش با نام اصلی علی جهانبخش متولد ۱ فروردین ۱۳۶۲ است. بابک جهانبخش خواننده و ترانه‌سرای ایرانی است.

بابک جهانبخش

توضیح ارشاد درباره برگزار نشدن کنسرت بابک جهانبخش رامسر

رییس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی رامسر درباره برگزار نشدن کنسرت بابک جهانبخش در این شهر در روز عید فطر توضیح داد.

سید داریوش قانع در گفت وگویی تصریح کرد: در تعطیلات عید فطر دو جشن بزرگ در مجموعه مروارید سبز و باشگاه ورزشی طواف زاده به همت مدیریت مجموعه مروارید سبز و شهرداری کتالم و ساداتشهر و گروه فرهنگی گاتا برگزار شد.

وی افزود: دو اجرای موسیقی زنده با حضور بابک جهانبخش و امید حاجیلی در سالن تشریفات مجموعه تله کابین رامسر برگزار شد که هدف نشاط عمومی برای شهروندان و مسافران که رامسر را برای تعطیلات خود انتخاب کردند مدنظر قرار داشت.

قانع با اشاره به اینکه در روز عیدفطر به دلیل ترافیک سنگین محورهای چالوس و رشت گروه بابک جهانبخش نتوانستند به موقع برای اجرا حاضر شوند، اظهار کرد: این امر باعث کنسل شدن برنامه در آن شب شد ولی با هماهنگی‌های انجام شده این برنامه فردای آن روز از ساعت ۱۷ الی ۱۹ اجرا شد و کسانی که بلیط تهیه کرده بودند به برنامه روز بعد رسیدند و کسانی که شرایط حضور را نداشتند مبالغ خود را دریافت کردند.

 

کدخبر: 719495 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟