این 3 خانم بازیگر جذاب ایرانی رتبه کنکور عالی داشتند + عکس

بسیاری از بازیگران زن با تحصیلات عالیه از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند اما در میان آنها برخی از بازیگران زن ، دارای رتبه های عالی و تک رقمی در کنکور می باشند. در میان دیگر بازیگران این بازیگران زن از شهرت خاصی برخوردارند. بازیگران زن سینما ایران همواره مورد توجه جامعه هستند و تحصیلات بازیگران زن باعث آن شده تا حرفه بهتری در زمینه بازیگری داشته باشند.

رتبه کنکور بازیگران مشهور زن چند بوده است؟

به گزارش رکنا، هنرمندان و چهره های سرشناس یکی از اقشار شناخته شده در جامعه هستند که بسیاری از جوانان و نوجوانان طرفدارشان بوده و کسب اطلاعاتی از زندگی شخصی آنها همیشه برایشان جذابیت ویژه ای دارد.

در جامعه امروزی که پذیرفته شدن با رتبه خوب در کنکور، یکی از اهداف مهم بسیاری از دانش آموزان است و برای رسیدن به آن تلاش بسیاری می کنند شاید دانستن اینکه هنرمندان و چهر های سرشناس با چه رتبه ای وارد دانشگاه شده اند برای طرفداران جالب باشد.

الناز شاکردوست جزو بازگیران زن که تحصیلات عالی دارد

یکی دیگر از بانوان هنرمند که رتبه عالی در کنکور داشتند الناز شاکردوست برنده جایزه سمرغ بلورین است.

الناز شاکردوست متولد سال 1363 است و در رشته ریاضی و فیزیک با معدل 19/23 فارغ التحصیل شده و در کنکور با رتبه 11 پذیرفته شد  و رشته تئاتر در دانشکده هنر و معمری دانشگاه آزد را انتخاب کرده و ادامه تحصیل داد.

الناز شاکردوست

افسانه کمالی انارکی بازیگر زن

افسانه کمالی انارکی بازیگر فیلم یک روز بخصوص و سریال سایه بان یکی از رتبه های برتر کنکور در مقطع کارشناسی ارشد است.

این بازیگر که متولد سال 66 است در رشته زیست شناسی در دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد و با رتبه 2، در سال 1390 وارد مقطع فوق لیسانس رشته فیزیولوژی پزشکی در دانشگاه تربیت مدرس شد.

افسانه کمالی با دلیل علاقه به رشته بازیگری در کلاسهای آزاد این رشته ثبت نام کرده و از طریق تست برای بازی در فیلم یک روز بخصوص همایون اسعدیان انتخاب شد.

افسانه کمالی

زیبا کرمعلی بازیگر زن

زیبا کرمعلی بازیگر جوان کشورمان 12 آذر 1375 در کرج متولد شد. او با بازی در فیلم لاتاری به شهرت رسید. زیبا کرمعلی یکی از هنرمندان رتبه برتر کنکوری در میان اهالی سینما است  که با رتبه 8، در کنکور سراسری پذیرفته شده و دررشته سینما به تحصیل پرداخت.

این هنرمند در دبیرستان نیز دانؤ آموز درسخوانی بود و با معدل 18/95 در رشته ریاضی و فیزیک دیپلم گرفت اما در دوره پیش دانشگاهی رشته هنر را ادامه داده و با معدل 19/75 فارغ التحصیل شد.

زیبا کرمعلی

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 705504
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟