نیوشا ضیغمی در کنار مجسمه مهران مدیری و مجسمه خودش + عکس

مهران مدیری این روزها بسیار پرکار است .مهران مدیری همزمان در سه کار دورهمی, سریال های دراکولا و خاتون مشغول انجام فعالیت است. مهران مدیری محبوب و دوست داشتنی ازدواج کرده و دو فرزند دارد. مهران مدیری قصد دارد در آینده و بعد از یک فراغت کوتاه از کارهای در حال انجام هشتمین سریال نمایش خانگی خود را بسازد.مجسمه نیوشا ضیغمی و مهران مدیری ساخته شد.

«مهران مدیری که این روزها به واسطه حضور همزمان در سه پروژه «دراکولا»،«خاتون» ومسابقه «دورهمی» بسیار سر شلوغ است قصد دارد در آینده و بعداز یک فراغت کوتاه از کارهای در حال انجام، هشتمین سریالش در شبکه خانگیرا به شکل اختصاصی برای نماوا کارگردانی کند. به بهانه عکس مجسمه مهران مدیری درباره او بیشتر صحبت می کنیم.

مهران مدیری (2)

سازنده برنامه «دورهمی» درباره توضیحات بحث برانگیزی که او به مخاطبانش درباره کپی بودن مسابقه «دورهمی» داده بود، چنین عنوان کرد: ما در جهانی زندگی می کنیم که شما به هرچه استناد کنید، کمتر از دو دقیقه می توان اصلش را درآورد. زمانی می شد ادعا کرد که این کار از خودمان است ولی در این جهانی که همه چیز باز و مشهود است، باید به بیننده احترام گذاشت و باید همه چیز را به بیننده گفت.

مهران مدیری (1)

مهران مدیری به حرف هایش اضافه کرد: باید به بیننده توضیح داد که یک برنامه کپی است و از مخاطب خواست که حتی اگر می شود، اصلش را هم ببیند و اینکه ما تلاش کردیم که کپی تمیزی را دربیاریم. مگر اینکه خودمان برنامه ای را طراحی کرده باشیم، وگرنه چاره ای جز احترام به مخاطب وجود ندارد و این رفتار قطعا زیباتر است.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع:پرشین وی

 

آیا این خبر مفید بود؟