دکوراسیون جذاب قصر لاکچری “بهاره رهنما”/ عکس

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. بهاره رهنما در فضای مجازی فعالیت گسترده ای دارد. بهاره رهنما جزو بازیگرانی است که در اینستاگرام خود کار تبلیغاتی می کند. بهاره رهنما تا به حال  دو بار ازدواج کرده است. ازدواج بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی رابطه پایداری بوده است. عکسی از بهاره رهنما در پشت صحنه بفرمائید شام در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش رکنا،  عکسهایی از پشت صحنه بفرمائید شام که در خانه بهاره رهنما برگزار شده بود و دکوراسیون خاص این خانه را به نمایش می گذاشت در فضای مجازی منتشر شد.

بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه انقلاب اسلامی با خانواده به کشور انگلستان رفتند اما طولی نکشید که با فروکش التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

همسر پیشین او پیمان قاسم خانی نویسندهٔ مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد. او پس از جدایی از قاسم خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

جشن عروسی آن ها را در تالاری در منطقهٔ ۱۹ تهران در تالار تشریفاتی قصر کسری برگزار شد. وی در وب نوشت شخصی خود و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می نوشت.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع: وقت صبح

آیا این خبر مفید بود؟