تکلیف ازدواج هانده ارچل و پارسا پیروزفر روشن شد

تکلیف ماجرای ازدواج هانده ارچل و پارسا پیروزفر روشن شد

پس از اکران فیلم سینمایی مست عشق در ایران و ترکیه شایعاتی در مورد ازدواج هانده ارچل بازیگر و مدل اهل ترکیه با پارسا پیروز فر بازیگر خوش سیمای سینما و تلویزیون به راه افتاد که در فضای مجازی با واکنش های فراوانی همراه بود، برخی کاربران این دو هنرمند را لایق یکدیگر دانسته و برخی دیگر از وصلت پارسا با بازیگر ترک ابراز ناراحتی می کردند تا اینکه عکسی از کیمیا خاتون مست عشق به تمامی شایعات پایان داد؛ عکسی که هانده ارچل را در کنار نامزدش در یک مراسم نشان میداد و این عکس به نوعی وضعیت عشقی هانده ارچل را شفاف سازی کرد.

خواستگاری هانده ارچل از پارسا پیروزفر

چندی پیش خبر خواستگاری هانده ارچل از پارسا پیروز فر در فضای مجازی منتشر شد، بر اساس خبر منتشر شده همبازی شدن هانده ارچل و پارسا پیروزفر باعث شد که این خانم بازیگر به ستاره سینمای ایران علاقه مند شود. پس از انتشار این خبر شایعات فراوانی در فضای مجازی چون ازدواج این دو هنرمند، رد درخواست خانم بازیگر از طرف بی حاشیه ترین بازیگر ایرانی مطرح شد، طیق معمول آقای بازیگر هیچ واکنشی به این اخبار نشان نداد اما هانده ارچل به تازگی در یک مراسم با نامزد خود حضور یافت و خط بطلانی بر روی شایعه ازدواجش با مولانای مست عشق کشید.

سریال مست عشق

خواستگاری هانده ارچل از پارسا پیروزفر عکس از آرش عقیقی

بیوگرافی هانده ارچل بازیگر زن مست عشق

هانده ارچل در روز 23 ماه نوامبر سال 1993 در شهر بالکسیر ترکیه به دنیا آمد. او مادری آلمانی و پدری با اصالت ترکیه ای دارد و دارای یک خواهر به نام غمزه است، هانده فارغ التحصیل مقطع کارشناسی از دانشگاه دولتی به نام هنر های زیبایی معمارستان می باشد.

فیلم های هانده ارچل

هانده ارچل در ترکیه به عنوان مجری و بازیگر فعالیت می کند و در مجموعهٔ تلویزیونی دختران آفتاب، عشق حرف حالیش نمیشه، تو در خانه‌ام را بزن، عزیزه، مست عشق و...بازی کرده است.

کدخبر: 1004853 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟