سریال جیران

امروزه کارگردان های بسیار زیادی در صدا و سیما، به دنبال ساخت بهترین و بی نظیرترین سریال های خانوادگی هستند تا از این طریق بتوانند حجم بسیار بزرگی از تماشاگران را به سمت خود جذب کرده و آنها را از سریال ها و فیلم های خارجی دور کنند. بی شک برای رسیدن به این هدف بایستی از قدرت کارگردانی بسیار بالایی برخوردار بود که بی شک یکی از بهترین و باتجربه ترین این کارگردان ها، آقای حسن فتحی می باشد که توانسته است با تجربه بسیار درخشان خود آثار بسیار باشکوهی را خلق کرده و اسم خود را در لیست بهترین کارگردان های ایرانی جای دهد. وی بعد از سریال های بانوی عمارت، شهرزاد و میوه ممنوعه توانسته است با یک پروژه بسیار بی نظیر و باشکوه دیگر خودنمایی کند. سریال جیران آخرین اثر وی بوده که آقای فتحی توانسته است از دل تاریخ به یک شخصیت بسیار جالب و بی نظیر دست پیدا کرده و با همکاری نویسنده ماهر در این زمینه، سریال جدید خود را بسازد. سریال جیران دارای ماجرا بسیار هیجان انگیزی می باشد که جیران یکی از بانوهای عمارت ناصرالدین شاه بوده و در این سریال می توانید داستان سریال او را مشاهده کنید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد زمان دقیق پخش این سریال توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

نویسنده سریال جیران

سریال جیران بی شک با داشتن محتوا و کارگردانی بی نظیر استاد فتحی خواهد توانست توجه بسیاری از مخاطبان را به سوی خود جلب کند به طوری که شما نیز به زودی از این واقعیت اطلاع خواهید یافت. فیلمنامه سریال مذکور توانست پروانه ساخت را از سازمان های مربوطه دریافت کرده و آقای فتحی به کمک احسان جوانمرد توانست فیلمنامه این سریال را تکمیل کرده و به تهیه کنندگی عفیفه به ساخت آن مشغول باشند. این سریال قرار است از شبکه نمایش به حضور مخاطبان خود برسد اما هنوز قابل پخش نبوده و در آینده بسیار نزدیک می توانید سریال جیران را تماشا کنید. ساخت، پیش تولید و انتخاب لوکیشن های این سریال در تهران بوده و کارگردان این سریال سعی بر آن دارد تا در اولین فرصت بازیگران مشهور سریال جیران را معرفی نماید. بی شک این اثر حسن فتحی نیز مانند سایر آثار خود از محبوبیت بسیار بالایی در میان مردم برخوردار خواهد بود و این امر را تنها گذشت زمان به اثبات خواهد رساند. همچنین گفته شده است که برای تیتراژ سریال جیران، از خوانندگان محبوب کشورمان از جمله محسن چاوشی، علیرضا قربانی و محسن یگانه دعوت خواهد شد و بعد از اجراهای مختلف کار تیتراژ را به یکی از این هنرمندان خواهند سپرد که هنرمند گرامی و محبوب محسن چاوشی تاکنون خوانندگی تیتراژ سریال بانوی عمارت و اجرای قطعاتی در سریال پرطرفدار شهرزاد را در کارنامه خود دارد که فعلا مشخص نیست آیا او بار دیگر عهده دار موسیقی این سریال تاریخی خواهد شد یا خیر و اما هنرمند محبوب دیگر کشور یعنی محسن یگانه نیز تا کنون خوانندگی تیتراژ سریال قلب یخی و نیز تیتراژ سریال نوروزی فراموشی و همینطور ماه عسل 95 را عهده دار بوده است

خلاصه داستان

جیران یکی از بانوهای دربار ناصری می باشد که شما می توانید در این سریال نیز مقاومت و نقش یکی از زنان مشهور تاریخ را مشاهده کنید که اسم آن در لابه لای تاریخ محو شده بود. بسیاری از افراد بر این باورند که سبک سریال جیران شباهت بسیار زیادی را به بانوی عمارت داشته در حالی که موضوع داستان های هر دو این سریال ها با یکدیگر متفاوت بوده و شما می توانید یکی از شگفت انگیزترین سریال های حسن فتحی را به زودی تماشا کنید. داستان این سریال به این گونه است که در اوضاع بسیار آشفته دوران حکومت ناصری، زنی از دربار بر علیه ظلم و ستیز بر می خیزد که بی شک در این راه سختی های زیادی را تحمل خواهد کرد؛ اما آنچه که پیروز خواهد شد بی شک عشق خواهد بود چرا که هیچ قلعه ای مقاوم تر و مستحکم تر از عشق نخواهد بود.

Untitled-1

اظهارات حسن فتحی در مورد اثر جیران

 آقای فتحی ندا و مژده این را داده است که سریال جیران بی شک یکی از متفاوت ترین و جالب ترین سریال های تلویزیونی تاکنون می باشد و به همین جهت سعی بر آن دارد تا در مدت زمان کوتاهی اقدامات مربوط به ساخت آن را به اتمام رسانده و با معرفی بازیگران این سریال بتواند توجه طرفداران و مخاطبان خود را به دست بیاورد.

زمان پخش سریال زیبای جیران

بسیاری از افرادی که عاشق کارهای حسن فتحی هستند، به دنبال زمان و تاریخ دقیقی از پخش سریال جیران بوده اند تا بتوانند به موقع این سریال را تماشا کنند. در خصوص زمان پخش سریال جیران می توان گفت، اطلاعت بسیار دقیقی در دست نمی باشد چرا که هنوز کار ساخت این سریال به اتمام نرسیده است و به همین جهت نیز نمی توان به شکل دقیق در این مورد اطلاعات را به حضورتان ارائه داد. با این حال شما می توانید زمان دقیق پخش سریال مذکور را در روزهای آینده از وب سایت اینترنتی پیش روی خود به دست آورده و خود را برای تماشای یکی از بهترین سریال های تلویزیونی آماده کنید. محیط ساخت و فیلمبرداری این سریال بسیار دلنشین و متفاوت تر از سریال های تاریخی می باشد و شما می توانید حس و حال بسیار عجیبی را با تماشای این سریال به دست بیاورید. شعر کجاست تدبیر کریم خان که تاج شاهی پس بگیرد را نیز می توان نمادی از سریال جیران در نظر گرفت که بی شک در بسیاری از متون این سریال به این بیت شعر جای خواهند داد.

تهیه کننده قصه جیران

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، تهیه کننده سریال جیران را آقای اسماعیل عفیفه به عهده گرفته است. وی از همکاران بسیار قدیمی آقای حسن فتحی می باشد و به خوبی می داند که آثار فتحی از درخشان ترین و بی نظیرترین آثار بوده و از هرگونه سرمایه گذاری در کارهای فتحی بیم ندارد. استفاده از مدرن ترین و زیباترین آیتم ها در ساخت و تهیه این سریال، بی شک این اثر را به یکی از شگفت انگیزترین آثار فتحی تبدیل خواهد کرد. شما نیز می توانید زمان دقیق پخش این سریال را از وب سایت پیش روی خود جویا شوید.

آیا این خبر مفید بود؟