خبر ویژه :

چهره ها سینما کدخبر: 387561 ارسال پرینت 27

رکنا: کارگردان فیلم "دست های آلوده" گفت: اگر من همچنان مشکل مالی برای ساخت فیلمم وجود دارد به این خاطر است که من اهل ساخت کمدی‌های بفروش نیستم و هیچ وقت سمت این چنین سینمایی نمی روم.

سیروس الوند نویسنده و کارگردان سینما Cinema درخصوص فعالیت های خود در سال 97 گفت: دو پروژه را در دست ساخت دارم اما هنوز برای هیچکدام اتفاق خاصی نیفتاده است. دو ماه گذشته در سفر بودم و هم اکنون می خواهم بار دیگر مراحل ساخت این دو اثر را پیگیری کنم.

وی درباره ساخت سریال تلویزیونی به کارگردانی خود افزود: نگارش فیلمنامه سریال "عاشق شدی بیا" به پایان رسیده است. سال گذشته می خواستم فیلمبرداری این سریال را با حضور بازیگران جوان کلید بزنم اما بنابر بروز مشکلاتی این اتفاق تا به امروز میسر نشده است.

کارگردان فیلم "دست های آلوده" درباره نبود بودجه برای ساخت فیلم سینمایی Movie "آنجا همان ساعت" تاکید کرد: اوضاع سینمای ایران اوضاع مناسبی نیست. ساخت فیلمم کاملاً در بلاتکلیفی به سر می برد زیرا هیچ پولی برای ساخت این اثر وجود ندارد که بخواهم پیش تولید را آغاز کنم.

وی درباره ساخت تعداد زیاد فیلم کمدی در سینمای ایران اضافه کرد: ساخت این گونه فیلم های کمدی ربطی به من ندارد و باید از خودشان پرسید که این بودجه‌ها را از کجا می آورند. اگر من همچنان مشکل مالی برای ساخت فیلمم وجود دارد به این خاطر است که من اهل ساخت کمدی‌های بفروش نیستم و هیچ وقت سمت این چنین سینمایی نمی روم.

کارگردان فیلم "زن دوم" در همین راستا ادامه داد: متاسفانه تهیه‌کنندگان به سراغ فیلمسازهای راحت و کم هزینه می‌روند و حوصله کارهای صولانی مدت و پرهزینه را ندارند. به همین دلیل هم تهیه کنندگانی این چنین به دنبال کارگردانان ارزان می روند تا هر کاری که می خواهند در فیلم بکنند.

الوند دلیل بیکاری خود را مقابله با جریان مرسوم فعلی سینمای بفروش خواند و خاطرنشان کرد: اگر من دو سال است که بیکارم و کاری نمی کنم چون نمی خواهم وارد چرخه سینمای بفروش و مبتذل شوم. باید هم من و امثال من بیکار باشیم زیرا انگار جایی برای ما در سینما وجود ندارد.

 

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند