مالک و اسماعیل دوباره به هم محلق خواهند شد تا داستان مامور مخفی مسلمان پلیس Police Police فدرال امریکا (اف بی آی) را روی پرده سینما بیاورند. این فیلم سینمایی Movie Movie بر اساس کتاب خاطرات تامر النوری و کوین مارر با عنوان «افراطی امریکایی» مقابل دوربین خواهد رفت.

به نقل از هالیوود ریپورتر، امتیاز اقتباس سینمایی از این کتاب متعلق به استودیوی یونیورسال است. مالک این بار هم به عنوان بازیگر Actor Actor اصلی در مقابل دوربین اسماعیل کارگردان ایفای نقش خواهد کرد. علاوه بر این، هر دو نفر به عنوان تهیه‌کننده این پروژه سینمایی نیز فعالیت خواهند داشت.

کتاب «افراطی امریکایی» (American Radical) که اکتبر گذشته منتشر شد، روایتگر داستان النوری -نام مستعار یک مسلمان امریکایی- است که بعد از سال‌ها خدمت به عنوان مامور پلیس به دنبال حادثه Incident Incident یازده سپتامبر به یگان ضد تروریسم امریکا ملحق می‌شود. این کتاب موانع او را به عنوان یک میهن‌پرست مسلمان و همین‌طور نفوذش به القاعده را روایت کرده است.

مالک و اسماعیل در سال‌های گذشته سریال موفق «آقای ربات» را برای شبکه «یو اس ای نتورک» ساخته‌اند. این سریال تاکنون موفق به دریافت جایزه گلدن گلوب و جایزه تلویزیونی امی شده است و چهارمین فصل آن از اواخر 2018 آماده پخش می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟