کدخبر: 380598 ارسال پرینت 51

رکنا: فیلم سینمایی "کارآگاه محله چینی‌ها 2" به کارگردانی "چن سیچنگ" با فروشی معادل 544 میلیون دلار رتبه پنجم پرفروش‌ترین‌های سینمای جهان در سال 2018 را از آن خود کرد.

کارآگاه محله چینی‌ها 2 فیلم ساخته شده در سال ۲۰۱۸ اثری کمدی همراه با اتفاقات اکشن رایج سینمای چین علاوه بر موفقیت در باکس آفیس جهانی عنوان سومین فیلم پرفروش در تمام دوران‌های چین را به دست آورد.

وانگ بایوکیانگ به عنوان تانگ رن، لیو هوران به عنوان شین فنگ، شیائو یانگ به عنوان سونگ یی، ناتاشا لیا بردیزو به عنوان چن یینگ، شانگ یوسیان به عنوان کیکو، وانگ سون به عنوان لو گئوفو و یوئن واه به عنوان مو یوکیان از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

1623184_518

این فیلم توانست در رقابت با فیلم های هالیوود همچون "داد و بیداد"، "دونده مارپیچ"، "گنجشک قرمز"، "پدینگتون"، "رفت و آمد"، "همه پولهای جهان"، "بازیکن شماره یک آماده" پیروز شده و پنجمین فیلم پرفروش سینما Cinema در سال جاری باشد.

نکته جالب در باکس آفیس جهانی آن است که دو فیلم از پنج فیلم پرفروش جهان در سال 2018 چینی هستند. عملیات دریای سرخ دیگر فیلم سینمای چین نیز با فروشی معادل 579 میلیون دلار سوم شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها