خط ویژه کدخبر: 225077 ارسال پرینت 62

رکنا: دختر جوان وقتی به هوش آمد فهمید که قربانی یک اقدام شیطانی از سوی شریک کاری اش شده است.

به گزارش رکنا، آخرین هفته شهریور ماه سال جاری بود که زن جوان با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران به بازپرس مرشدلو در شعبه هفتم از ماجرای گرفتار شدن در دام اقدام سیاه شریک کاری اش خبر داد.

مونا گفت: چندی پیش با مرد جوانی به نام اشکان یک مغازه آبمیوه فروشی تاسیس کردیم و با وجود اینکه با هم شریک کاری بودیم نسبت به من ابراز علاقه کرد و مدتی با هم دوست بودیم اما پس از مدتی با مرد جوانی به نام امیر آشنا شدم و پس از مراسم خواستگاری به عقد هم در آمدیم.

وی افزود: در مدت کوتاهی که در عقد امیر بودم متوجه اختلافات فرهنگی و خانوادگی هم شدیم و تصمیم به جدایی گرفتیم و نمی دانم چطوری اشکان از ماجرای طلاقم با خبر شده بود که یک روز که در مغازه بودم و پشت یخچال نشسته بودم احساس تشنگی کردم که اشکان یک لیوان آب برایم آورد و پس از آن دیگر هیچ چیز به یاد ندارم.

مونا در حالیکه اشک می ریخت گفت: وقتی به هوش آمدم خودم را در خانه اشکان دیدم و در حالیکه حالت تهوع داشتم متوجه اقدام شیطانی اشکان شدم که در این مرحله اشکان وقتی دید وضعیت خوبی ندارم مرا به بیمارستان رساند که من از این فرصت استفاده کرده و توانستم از دست شریک شیطان صفتم فرار کنم.

بدین ترتیب بازپرس مرشدلو دستور داد تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری اشکان وارد عمل شوند.

ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران در این مرحله با آموزش های ابتدایی به مونا قرار صوری در یکی از پارک های مرکزی تهران را طراحی کردند و زمانیکه اشکان برای دیدن مونا در پارک حاضر شد ماموران در عملیات غافلگیرانه اشکان را دستگیر کردند.

اشکان که راهی جز اعتراف نداشت به ماموران گفت: مدت ها بود که به مونا علاقه پیدا کرده بودم و اما وقتی فهمیدم او با مرد دیگری ازدواج کرده کینه ای شدم و تصمیم گرفتم انتقام این خیانت را از او بگیرم.

وی افزود: وقتی مونا به مغازه آمد داخل بطری آبی که همیشه دستش بود داروی بیهوشی ریختم و پس از اینکه او به خواب رفت او را سوار بر خودرویم کرده و به خانه ام بردم.

اشکان ادامه داد: در خانه از او فیلم و عکس گرفتم و قصد داشتم آنها را انتشار دهم اما پشمان شدم و همه آنها را پاک کردم.

بنا به این گزارش، پسر جوان به اتهام آدم ربایی و آزار و اذیت زن جوان به دستور بازپرس مرشدلو در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

اخبار زیر را از دست ندهید:

سر موش در میان غذای بهداشتی‌ترین رستوران +عکس

پایان درد جدایی پس از 9سال با پیدا شدن جسد از دریاچه گهر+عکس

8 سال زندگی با جسد یک پسر

اعتراف دروغ به زنا با همسر دوست

اجساد دو کودک گمشده در استخر همسایه پیدا شد+عکس

شوهر عربستانی ام مرا به دوستانش اجاره می داد / گفته ای این زن دنیا را به هم ریخت + عکس

ستاره محبوب سینما و تلوزیون میهمان امشب دورهمی+عکس

نیکی کریمی، خاص و متفاوت در اکران فیلم جدیدش در پردیس کورش +عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر