بیانیه ستاد مهرعلیزاده در خصوص رفتار صدا و سیما با نماینده مهرعلیزاده

به گزارش رکنا، ستاد مهرعلیزاده در خصوص ممانعت از ورود نماینده‌ی مهرعلیزاده به مرکز صدا و سیمای جمهوری اسلامی جهت گفتگوی ویژه‌ی خبری بیانیه ای را صادر کرد به شرح زیر است:

ملت بزرگ ایران

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایر ان، مانع ورود نماینده محسن مهرعلیزاده برادر گرامی علی تاجرنیا از نخبه‌های علمی و سیاسی کشور و نماینده‌ی دوره‌ی ششم مجلس شورای اسلامی، برای شرکت در گفتگوی ویژه‌ی خبری شد.

این اقدام صدا و سیما با توجه به هشدار‌های قبلی شورای محترم نگهبان در حضوص رصد مطالب کاندیداها، گامی پیشتر درمسیر محدودیت کاندیدا‌ها بوده و نشانگر آن است که کنترل و محدودیت مطالب با تفسیری جدید توسط کمیته‌ی انتخابات رسانه‌ملی به محدودیت نمایندگان کاندیدا‌ها نیز تسری یافته است.

چنین نگاه بسته و محدودی با پیشی‌گرفتن از روش شورای محترم نگهبان، محصول ابتکار عملی است که در چند سال اخیر؛ به تعدد مراکز تصمیم‌گیری به مثابه راهکاری برای جایگزینی امیال اشخاص با قوانین جاری، می‌اندیشد.

این رویه را می‌توان گامی دیگر در ادامه‌ی روند رقابت ناعادلانه و نابرابر دانست که صرفا در خصوص تنها کاندیدای اصلاح طلب این دوره، اِعمال می‌شود.

بدیهی است چنین اقداماتی دانسته یا ندانسته همسو با بدخواهان ایران، اعتماد هموطنان را بیش از پیش مورد هدف قرار داده، موجب دلسردی شده و نمادی از انتخاباتی ارائه می‌دهد که نتیجه‌ی آن از پیش معین است که خود نافی اراده‌ی نظام در خصوص حضور حداکثری مردم می‌باشد.

ستاد مهر علیزاده ضمن انتقاد از چنین رویکرد خارج از چارچوب اختیارات قانونی کمیته انتخابات صدا و سیما، توجه همه کاندیدا‌های محترم دیگر را به این نکته جلب می‌نماید که به رسمیت شناختن این گونه اقدامات، بریدن شاخه‌ای است که جمهوریت نظام و انتخاب مشروع رئیس جمهور آینده بر روی آن استوار است و بالقوه آسیب آن شامل همه‌ی عزیزان خواهد شد.

والسلام

ستاد محسن مهر علیزاده

۱۱خرداد ماه ۱۴۰۰

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟