در بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات1400 هنوز به نتیجه نهایی نرسیدیم+فیلم
حجم ویدیو: 19.84M | مدت زمان ویدیو: 00:02:42

انتخابات1400 / به گزارش رکنا، عباسعلی کدخدایی درباره بررسی صلاحیت داوطلبان در روز دوم گفت: امروز ( چهارشنبه ) دومین جلسه شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد. در این جلسه مانند جلسات قبل، اسناد و مدارک پرونده‌ها مطرح و اعضای محترم، نظرات و مباحث خود را بیان کردند.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: بعدازظهر هم جلسه عمومی شورای نگهبان برگزار خواهد شد، اگر لازم باشد جلسات دیگری هم خواهیم داشت تا رسیدگی‌ها انجام شده و تا موعد قانونی، نتایج را اعلام کنیم.

وی با بیان اینکه در صورت لزوم جلسات دیگری هم خواهیم داشت تا نتایج نهایی را اعلام کنیم اظهار کرد: تاکنون به هیج نظر نهایی نرسیدیم و این موضوع باید با دقت بررسی شود. چرا که باید تک‌ تک پرونده‌ها بررسی شود و نظرات کارشناسی و مراجع رسمی را ملاحظه کنیم.

کدخدایی با بیان اینکه تمدید مهلت بررسی صلاحیت‌ها در شورای نگهبان بستگی به جلسه عصر امروز ( چهارشنبه ) دارد گفت : نمی‌توانم درباره تمدید دوره ۵ روزه بررسی صلاحیت‌ها الان اعلام نظر کنم؛ اگر در جلسه عصر امروز شورای نگهبان به جمع‌بندی رسیدیم، نتایج اعلام خواهد شد، اما اگر به جمع‌بندی نرسیم، دوره ۵ روزه تمدید خواهد شد.

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر تایید صلاحیت برخی داوطلبین تصریح کرد: از همه‌ دوستان و علاقه‌مندان درخواست می‌کنیم که از انتشار شایعات درباره صلاحیت‌ها بپرهیزند. اگر ما به جمع‌بندی برسیم، حتما اعلام خواهیم کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟