انتخابات 1400 / در همین راستا روز گذشته جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با حضور نایب رئیس شورای وحدت اصولگرایان برگزار شد.

به گزارش رکنا و به نقل از کیهان؛ امیر ابراهیم رسولی، سخنگوی شورای ائتلاف اعلام کرد: نشست شورای ائتلاف با حضور اکثر اعضا و به ریاست غلامعلی حداد عادل و دبیری پرویز سروری برگزار شد.

وی افزود: در این نشست که با حضور حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و از اعضای موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار شد، حداد عادل با‌ اشاره به تنوع بالای داوطلبان نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری بر لزوم داشتن نقشه هوشمندانه برای رسیدن به انسجام حداکثری و حمایت از کاندیدای شاخص جریان انقلاب تأکید کرد.

سخنگوی شورای ائتلاف خاطرنشان کرد: همه اعضای حاضر در جلسه شورا از کاندیداتوری و حضور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری استقبال و در عین حال از رویکرد جهادی و فداکارانه محمد باقر قالیباف در عدم کاندیداتوری به نفع وحدت و انسجام جریان انقلاب به‌رغم دارا بودن پایگاه رای مردمی قابل توجه تشکر و قدردانی کردند.

رسولی اظهار داشت: تأکید بر حمایت همه‌جانبه شورای ائتلاف از کاندیدای واحد جریان انقلاب و پرهیز از هرگونه اختلاف‌افکنی و خود تخریبی در درون جریان بزرگ نیروهای انقلاب از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود. حجت‌الاسلام تقوی در این نشست در پاسخ به شایعه احتمال حمایت همزمان شورای وحدت از آیت الله رئیسی و لاریجانی در عرصه انتخابات تأکید کرد که از ابتدا تاکنون تنها گزینه مطرح در شورای وحدت آیت الله رئیسی بوده و بر حمایت همه‌جانبه نیروهای انقلاب، گروه‌ها و تشکل‌ها از آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد.

وی گفت: در ادامه نشست، بخش‌هایی از فرآیند و مراحل انتخاب فهرست نهایی شورای شهر تهران از طریق مجمع عمومی ۷۰ هزار نفره شهر تهران بحث و بررسی شد. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟