ایمن‌آبادی: تکلیف شد لاریجانی کاندیدای انتخابات 1400 شود

به گزارش رکنا، رییس ستاد علی لاریجانی تأکید کرد: علی لاریجانی روز گذشته رسما کاندیدای انتخابات1400 شد، در صورتی که تا هفته گذشته خیلی از یاران نزدیک او می گفتند، «رئیسی بیاید لاریجانی نخواهد آمد و وقتی هم می آید که بداند پیروزی اش قطعی است». اما لاریجانی در حالی کاندیدا شد که رئیسی قطعا ثبت نام می کند و در نظرسنجی ها نیز نزدیک به 40 درصد اقبال مردمی دارد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی افزود: در مناظرات قطعا کمتر کسی حریف آقای لاریجانی خواهد بود و احتمال آنکه فضا را بسیار بسیار به نفع خودش بچرخاند خیلی زیاد است و معتقدیم مردم براساس وزانت، شخصیت، علم و اطلاعات آقای لاریجانی رغبت بسیار زیادی به او نشان خواهند داد. هم اکنون براساس مشاوره هایی که به او دادند، دیدیم در ستاد وزارت کشور چقدر خوب مصاحبه کرد و گفت «کشور به سوپرمن نیاز ندارد. »

فعال سیاسی اعتدالگرا درباره پایگاه رأی علی لاریجانی با وجود عدم اقبال اصلاح طلبان از او یادآور شد: آقای لاریجانی مستقل آمد، وابستگی به هیچ جریان و گروه سیاسی ندارد، نه دولت روحانی است و نه اصلاح طلب و اصولگرا. آقای لاریجانی بر پایه شخصیتی خودش در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

وی افزود: مردم هم این دوره از همه این داستان ها گذشته اند این طور نیست که یک کسی فرمانی دهد و همه به تبعیت از او حرکت کنند. کسی که برای اقتصاد کشور برنامه داشته باشد به او رأی می دهند. ما معتقدیم که آقای لاریجانی یک نامزد با برنامه و کاملی برای ریاست جمهوری است؛ بنابراین، مردم کف خیابان در بین همه کاندیداها از آقای لاریجانی حمایت خواهند کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟