اگر رئیسی نامزد نشود، جلیلی، قالیباف و نیکزاد نامزد هستند

به گزارش رکنا، سیدحسین نقوی حسینی درباره تصمیم سعید جلیلی برای کاندیداتوری در انتخابات 1400 گفت: اگر ابراهیم رئیسی بیاید و افرادی مثل آقای نیکزاد و جلیلی در انتخابات ثبت نام کنند حتما این نام نویسی‌ها در قالب یک هماهنگی و توافق با آقای رئیسی انجام می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ افزود: قطعا در صحنه انتخابات ریاست جمهوری باید تیمی حضور پیدا کرد. سال ۹۶ دیدیم که آقای روحانی با آقای جهانگیری آمد، بخشی از مطالب و مسائل را آقای جهانگیری مطرح می‌کرد و کار را پیش می‌برد، آن طرف هم آقای قالیباف و آقای رئیسی با هم هماهنگ بودند.

وی با اشاره به نامزدی سعید جلیلی در انتخابات ۱۴۰۰ باهدف ایفای نقش یارکمکی برای سیدابراهیم رئیسی، یادآور شد: قبلا این را گفتند که اگر آقای رئیسی بیاید ما به ایشان کمک می‌کنیم؛ بنابراین، کمک کردن راه‌های مختلفی دارد. یکی از راه‌ها آن است که ثبت نام کرده و در روند فعالیت تا انتخابات به آقای رئیسی کمک کنند.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه اگر آقای جلیلی همزمان با آقای رئیسی نامزد انتخابات شود، قطعا هماهنگی بین آن‌ها وجود دارد، اظهار کرد: اگر آیت الله رئیسی نامزد نشود، آقایان جلیلی، قالیباف و نیکزاد همه نامزد هستند و قطعا هم تا آخر در صحنه رقابت می‌مانند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟