نامزدی رئیسی در انتخابات 1400یک خواست عمومی در سطح کشور است

به گزارش رکنا، وی درباره کاندیداتوری سیدابراهیم رئیسی بیان کرد: نامزدی ایشان در انتخابات 1400یک خواست عمومی در سطح کشور است. آقای رئیسی تنها نامزدی می تواند باشد که میان نیروهای انقلاب اجماع ایجاد کند. انشاءالله نتیجه خوبی را هم از باب حضور حداکثری مردم در انتخابات شاهد باشیم.

این فعال سیاسی درباره علت تردید یا عدم تصمیم گیری سیدابراهیم رئیسی برای اعلام کاندیداتوری یادآور شد: اطلاعی ندارم شاید بر خلاف این فرضیه باشد و علت مساله به یک تدبیر برمی‌گردد، چون تصمیم گیری درباره این موضوع کار ساده ای نیست که با یک بله یا خیر گفتن بتوان از کنار مساله گذشت.

همه نامزدها حق دارند که قبل از اعلام تصمیم خود همه جوانب مساله را ببینند چون هدف از آمدن آن است که می خواهند وضعیت موجود را به نفع مردم درست کنند؛ بنابراین عجیب نیست که برای تصمیم گیری با تدبر و تأمل برخورد می شود.

وی درباره برنامه اصولگرایان درصورت عدم کاندیداتوری سید ابراهیم رئیسی ادامه داد: وقتی موضوع کاندیداتوری سیدحسن آقای خمینی منتفی شد، اصلاح طلبان نیز برای شرایط مختلف برنامه داشتند. امروز اجماع حول آقای رئیسی در جریان انقلاب به وجود آمده و تلاش آن است که نیروهای انقلاب ایشان را برای نامزدی متقاعد کنند؛ اما این طور هم نیست که روی کس دیگری فکر نکنند یا پیش بینی نکنند. آمادگی در جریان نیروهای انقلاب باید برای هر وضعیتی وجود داشته باشد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟