ظریف به کمیسیون امنیت ملی مجلس می‌رود

ظریف به کمیسیون امنیت ملی مجلس می‌رود

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه، بمنظور بررسی آخرین اخبار و تحولات مرتبط با مذاکرات کمیسیون مشترک برجام در وین و همچنین مروری بر مفاد سند همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین به  کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌رود.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته جاری با حضور وزیر امور خارجه به بررسی مذاکرات وین و سند همکاری ایران-چین می پردازند.

دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه (21 تا 25 فروردین) اعلام شد. مرور آخرین اخبار و تحولات و استماع گزارش رییس کمیته هسته‌ای درخصوص بازدید کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی و انرژی از تاسیسات هسته‌ای اصفهان، اراک، نطنز و فردو در دستور کار روز دوشنبه کمیسیون قرار دارد.

همچنین اعضای کمیسیون در روز دوشنبه هفته جاری به بررسی آخرین اخبار و تحولات مرتبط با مذاکرات کمیسیون مشترک برجام در وین و همچنین مروری بر مفاد سند همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین با حضور وزیر امور خارجه می‌پردازند.

در این بین بررسی و جمع بندی پیشنهادهای اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به منظور ترسیم نقشه راه قوه مقننه برای تحقق شعار سال 1400 نیز در دستور کار روز دوشنبه اعضای کمیسیون قرار دارد.

نشست اعضای هیات رییسه و روسای کمیته‌های کمیسیون نیز در روز چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟