آخرین وضعیت جسمانی مهدی کروبی از زبان همسرش

به گزارش رکنا ، فاطمه کروبی، همسر مهدی کروبی در رابطه با وضعیت جسمانی وی گفت: در پی تماس‌های مکرر دوستان که جویای حال و شرایط آقای کروبی پس از عمل جراحی اخیر شدند لازم دیدم ضمن سپاس و تشکر از محبت بی دریغ مردم شریف و عزیزانی که در این سال‌های سخت و پر فراز و نشیب همواره لطف شان شامل محصورمان گشته، موارد زیر را به اطلاع عموم برسانم.

شرایط روحی مهدی کروبی عالی است

وی افزود: به دنبال عمل جراحی اخیر همسرم در بیمارستان لاله که به صورت موضعی و برای ترمیم شکستگی مهره دوازدهم کمرشان انجام پذیرفت، آقای کروبی سه روز پس از عمل به محل حصر بازگردانده شدند. متاسفانه شرایط جسمی آقای کروبی ناشی از شرایط ده ساله حصر و اتقاقات اخیر از جمله سه زمین خوردگی و عمل اخیر در مهره کمرشان به شدت آسیب دیده است به نحوی که در حال حاضر در استراحت مطلق قرار دارند. با این وجود باید اذعان کنم که شرایط روحی شان علی رغم همه‌ی مشقت‌ها عالی و بانشاط است.

مشکل چشمی مهدی کروبی

فاطمه کروبی ادامه داد: در چند روز گذشته مشکل چشمی همسرم را آزار می‌داد که دیروز جناب آقای دکتر قاضی‌زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت و درمان به عیادت و ویزیت آقای کروبی آمدند. تشخیص ایشان عفونت چشمی ناشی از عمل جراحی بود که برای درمان چشم آسیب دیده اقدام شد.

وی خاطرنشان کرد: قاضی زاده هاشمی متخصص قابل و برجسته‌ای است که در شرایط سخت حصر و در مقاطع مختلف قدم‌های موثری در درمان و پیگیری امور درمانی محصورین برداشتنند. اینجانب فرصت را غنیمت شمرده و مراتب تشکر و سپاس خود و خانواده را از اقدامات ارزنده ایشان اعلام می‌کنم.

کروبی در پایان یادآور شد:همچنین لازم است تشکر خود را از مدیریت و پرسنل بیمارستان لاله به ویژه جراح لایق دکتر سید مجتبی میری متخصص مغز و اعصاب اعلام کنم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟