خبر ویژه :

رک پلاس گوناگون کدخبر: 434125 ارسال پرینت 6306

رکنا: محمدحسن قدیری ابیانه با اشاره به فعالیت‌های اخیر احمدی‌نژاد نوشت: باید احمدی‌نژاد فورا در یک بیمارستان روانی بستری شود. معلوم می‌شود او بر اثر فشار کار در ایام ریاست‌جمهوری دچار معلولیت ذهنی شده است و این معلولیت در طول زمان عود کرده است.

 محمدحسن قدیری ابیانه، از حامیان پیشین محمود احمدی‌نژاد رییس جمهور دولت‌های نهم و دهم با اشاره به فعالیت‌های اخیر او در کانال تلگرامی خود نوشت: شنیدم که آقای احمدی نژاد به تیم ردساکس قهرمان ورزش Sport بیس بال در آمریکا پیام تبریک داده است. اول باور نکردم. گفتم شاید برای تخریب او چنین مطلبی را جعل کرده اند. بررسی کردم دیدم بله این خبر صحت دارد.

او در واکنش به تبریک اخیر احمدی‌نژاد به تیم ردساکس قهرمان بیس‌بال در آمریکا تاکید کرد: معتقدم باید احمدی نژاد فورا در یک بیمارستان روانی بستری شود. معلوم میشود او بر اثر فشار کار در ایام ریاست جمهوری دچار معلولیت ذهنی شده است و این معلولیت در طول زمان عود کرده است. اگر کسی در طول مأموریت دچار معلولیت جسمی شود او را تحت پوشش قرار می‌دهند.

قدیری ابیانه در نوشت: آیا اگر این معلولیت ذهنی و مغزی باشد نباید مورد معاینه قرار گیرد؟! آیا باید کسی را که دچار معلولیت ذهنی شده را محکوم کرد و مورد تمسخر قرار داد یا باید برای درمانش اقدام نمود؟ به پاس خدماتی که داشته است، بستری شدن فوری او را در بیمارستان روانی از مسئولین نظام خواستارم. این حق احمدی نژاد است. گناه دارد.

منبع: خبرگزاری برنا

خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • ناشناس 0 0

    یک نفر هم که پیدا شده در مورد احمدی نژاد یک واقعیتی رو گفته شما میگید توهین ؟ اگه اوباما قهرمانی پرسپولیس را تبریک می گفت بهش نمی گفتن دیوانه ؟

هم اکنون دیگران می خوانند