جنجال بر سر لباس های ملانیا و ایوانکا ترامپ + تصاویر

به گزارش رکنا،"آمالیا ناواس" مادر ملانیا، ایوانکا، همسرش جرارد کوشنر و فرزندشان جوزف نیز به آن‌ها پیوسته و برای سوارشدن به هلیکوپتر از محوطه جنوبی کاخ سفید عبور کردند.

این خانواده به پایگاه مشترک "اندروز" در مریلند پرواز کردند و از آنجا سوار بر "ایر فورس وان" شدند تا به نیوجرسی پرواز کنند. این سفر پس از ادعای ایوانکا در نقش داشتن در مذاکراتی است که منجر به تصمیم پدرش به سیاست‌های شدید مهاجرتی شد. چند روز بعد نیز کت ملانیا که عبارت "من واقعاً اهمیتی نمی‌دهم" روی آن دیده می‌شد، جنجالی شد. او این کت را در سفر به مرز مکزیک برای دیدار با کودکانی پوشید که از خانواده‌های خود جدا شده بودند.

1 copy

ملانیا به همراه پسر دوازده‌ساله‌اش "بارون" و مادرش " آمالیا ناواس" در محوطه جنوبی کاخ سفید

2 copy

خانواده ترامپ Trump برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته راهی نیوجرسی شدند

3 copy

ایوانکا ترامپ و همسرش جرارد کوشنر، به همراه پسر چهار سالشان "جوزف"

4 copy

استایل تابستانی ملانیا متشکل از شلوار 895 دلاری برند "اردم"، پیراهن دکمه‌ای سفید و کفش‌های زرد رنگ بود، درحالی‌که همسرش کت‌شلوار و کروات قرمز همیشگی را به تن داشت. بااینکه ملانیا کفش‌هایی باپاشنه بسیار بلند به پا داشت، اما تقریباً هم قد پسرش بارون بود.

6 copy

ترامپ کمی عقب‌تر از همسر، پسر و مادرزنش حرکت می‌کرد و برای دوربین‌ها دست تکان می‌داد

7 copy

ایوانکا لباسی از برند “Emilia Wickstead” به ارزش 2110 دلار به تن داشت

ترامپ در تلاش بود تصویر سرسخت خود به‌عنوان مخالف مطبوعات آزاد را تلطیف کند. او یک روز پس از تیراندازی در مریلند، سعی داشت در اتاق خبر رفتاری دوستانه با خبرنگاران داشته باشد. او در ایر فورس وان به گروهی از خبرنگاران گفت: "من احترام زیادی برای مطبوعات قائلم. برخی از بزرگ‌ترین افرادی که می‌شناسم خبرنگار هستند."

انتظار می‌رود ترامپ به‌زودی نامزد خود برای پر کردن جایگاه خالی در دادگاه عالی را معرفی کند. خبرنگاران دراین‌باره از او سؤال کردند: "هیجان‌انگیز است، مگر نه؟ مهم‌ترین تصمیم ممکن انتخاب قاضی Judge دیوان عالی است."

معلوم نیست دو فرزند دیگر ایوانکا و جرارد چه زمان سوار بر ایر فورس وان شدند. اما به همراه دیگر اعضای خانواده از هواپیما پیاده شدند.

8 copy

احساس پیروزی: ترامپ در همان روز شش‌ماهگی قانون Law کاهش مالیات را جشن گرفت و در طول سخنرانی خود از دخترش تمجید کرد. روز جمعه ایوانکا در مصاحبه‌ای با "بارتیمورو" گفت که قبل از امضای یک دستورالعمل اجرایی برای پایان دادن به سیاست جداسازی خانواده‌ها در مرز کشور، با پدرش صحبت کرده بود. او که در چند هفته گذشته هیچ اظهارنظر عمومی نکرده بود، توضیح بیشتری درباره محتوای حرف‌هایش ارائه نداد.

بارتیمورو از او پرسید: "آیا درباره جدایی خانواده‌ها در مرزهای کشور با پدرت صحبت کردی؟ ملانیا از این مسئله بسیار ناراحت بود و دو بار به مرز سفر کرد. آیا تو هم چیزی به رئیس‌جمهور گفتی که منجر به امضای آن دستورالعمل شود؟" ایوانکا پاسخ داد: "البته. من ایده‌های محکمی درباره این موضوع دارم."

سفر ملانیا به مرز مکزیک جنجال‌های زیادی به همراه داشت و سبب تمرکز بر موضوعی جانبی شد. جمله‌ای که روی کت ملانیا نوشته شده بود، سبب شد تحلیل‌های متفاوتی از قصد و نیت او در سفر به مکزیک شود. رئیس‌جمهور ادعا کرد که منظور همسرش "رسانه‌های تولیدکننده اخبار جعلی" بوده است.

9 copy

ترامپ در رویدادی که مشاوران ارشد و صاحبان کسب‌وکار در آن حضور داشتند ششمین ماه امضای قانون کاهش مالیات را جشن گرفت و گفت: "داریم آرزوهای زیبای آمریکایی را زنده می‌کنیم." او رشدها اخیر را "معجزه اقتصادی" خواند. اما نکته‌ای ناگفته در این میان وجود دارد: کاهش بیکاری، درخواست کمتر برای بهره از حقوق بیکاری و بسیاری دیگر از شاخص‌های مثبت اقتصادی نشان‌دهنده بهبود آرام و مداوم 9 ساله است که از دوران ریاست جمهوری باراک اوباما آغاز شد.

سیاست کاهش مالیاتی ترامپ بدهی‌های کشور را در دراز مدت افزایش خواهد داد. آژانس‌های دولتی و تحلیلگران خارجی تخمین می‌زنند کاهش مالیات رشد اقتصادی را به‌طور موقت در سالهای 2018 و 2019 بالا می‌برد، سپس در بدهی‌های ملی محو می‌شود.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اولین فیلم از جسد وحید مرادی در پزشکی قانونی + جزییات

6 مرد ایرانی عجیب ترین دزدی جهان را انجام دادند! + عکس

نیلوفر زن بیوه ای بود که سعید شبانه با قمه سراغش رفت

جنجال بر سر لباس های ملانیا و ایوانکا ترامپ + تصاویر

آخرین فیلم از وحید مرادی قبل از کشته شدن در زندان کرج + تصویر

فوری / وحید مرادی در زندان کرج کشته شد + عکس

واکنش پزشک جنجالی تلویزیون به تمسخرها و انتقادات در فضای مجازی

قرار زایمان یک هفته پس از کنکور بود بچه عجول بود! + عکس

20 خودروی نمایندگان مجلس به سرقت رفت + جزییات

ابرها و برف های ایران در آسمان دزدیده می شوند!

درگیری خونین آقای خواننده با قهرمان کشتی جهان در آبادان

جوان سیاه پوستی که با صابون سفید پوست شد+عکس

فوری / حادثه وحشتناک هواپیمای مسافربری در آسمان ساری

فیلمبردار سینما من را بی هوش کرد و از او حامله شدم! + جزییات هولناک

تجاوزکفتار پیربه نوه ونتیجه اش/ پدربزرگ کثیفم را به طرز فجیعی کشتم!+عکس

وقتی زن بی لباس در را به روی پیک موتور باز کرد! + عکس

آیا این خبر مفید بود؟