کدخبر: 284312 ارسال پرینت 137

رکنا: محمود واعظی در دولت دوازدهم به‌عنوان رئیس دفتر رئیس‌جمهوری به پاستور خواهد رفت و جایگزین او در وزارت ارتباطات محمدجواد آذری جهرمی خواهد بود.

رکنا سیاسی: در راستای تغییرات کابینه به‌منظور متحقق شعار رئیس‌جمهور در جوان‌گرایی محمدجواد آذری جهرمی به‌عنوان وزیر ارتباطات به مجلس معرفی خواهد شد.

در همین راستا امروز، محمود واعظی، وزیر ارتباطات امروز در جمع خبرنگاران از وزارت ارتباطات خداحافظی کرد و در این رابطه گفت که وزیر بعدی، هرکسی که هست حتماً باید به‌گونه‌ای عمل کند که مردم استفاده بیشتری را ببرند، برای سالم‌سازی فضای مجازی از طریق فرهنگ‌سازی بین مردم تلاش کند و به بخش خصوصی و تولید محتوای داخلی توجه داشته باشد.

همچنین این منبع آگاه در خصوص خداحافظی واعظی از وزارت ارتباطات گفت: واعظی در دولت جدید به‌عنوان رئیس دفتر رئیس‌جمهور فعالیت خواهد کرد.

او همچنین در رابطه با وزیر ارتباطات در دولت دوازدهم نیز توضیح داد: محمدجواد آذری که از اعضای هیئت‌مدیره شرکت زیرساخت بود و در مقام معاون وزیر، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت فعالیت می‌کرد.

محمدجواد آذری جهرمی از مدیران جوان کشور است که در رشته مهندسی برق دانشگاه صنعت آب و برق فارغ‌التحصیل شده است. وی 6 سال سابقه مدیریت در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با سمت مدیرکل، 2 سال سابقه عضویت در هیئت‌مدیره شرکت رایتل و همچنین بیش از دو سال سابقه عضویت در هیئت‌مدیره شرکت زیرساخت و مدیر عامل زیرساخت رئیس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات را در کارنامه مدیریتی خود دارد که بنا است بر اساس شعار انتخاباتی رئیس‌جمهور درزمینهٔ جوان‌گرایی به هیئت دولت بپیوندد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها