کدخبر: 284138 ارسال پرینت 85

رکنا: کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: زنده یا مُرده بودن «ابوبکر البغدادی» تاثیر زیادی در سرنوشت گروهک تروریستی تکفیری داعش نخواهد داشت چراکه مدیریت و رهبری این گروهک «فردمحور» نیست و تصمیمات به صورت جمعی و شورایی گرفته می‌شود.

رکنا سیاسی: حسن هانی‌زاده با بیان اینکه بعید است گروهک تروریستی تکفیری داعش، به تصرف و اشغال شهر جدیدی در سوریه و عراق دست بزند، اظهار کرد: عملیات‌های گروهک تروریستی داعش ISIS از این پس به شکل غیرمتمرکز خواهد بود و باید منتظر عملیات‎‌‎های انتحاری آنها در سوریه و عراق باشیم.

وی افزود: زنده یا مُرده بودن «ابوبکر البغدادی» تاثیر زیادی در سرنوشت گروهک تروریستی تکفیری داعش نخواهد داشت چراکه مدیریت و رهبری این گروهک «فردمحور» نیست و تصمیمات به صورت جمعی و شورایی گرفته می‌شود.

این کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه آمریکا درخصوص زنده بودن ابوبکر البغدادی جنگی روانی را آغاز کرده و هدف مشخصی را دنبال می‌کند، تاکید کرد: هدف آمریکایی‌ها این است که کشته شدن البغدادی به نام روس‌ها ثبت نشود.

هانی‌زاده گفت: آمریکایی‌ها مثل داستان مرگ «بن‌لادن» این بار هم می‌خواهند نام خودشان را بزرگ کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها