خبر ویژه :

سیاسی جهان کدخبر: 284138 ارسال پرینت 85

رکنا: کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: زنده یا مُرده بودن «ابوبکر البغدادی» تاثیر زیادی در سرنوشت گروهک تروریستی تکفیری داعش نخواهد داشت چراکه مدیریت و رهبری این گروهک «فردمحور» نیست و تصمیمات به صورت جمعی و شورایی گرفته می‌شود.

رکنا سیاسی: حسن هانی‌زاده با بیان اینکه بعید است گروهک تروریستی تکفیری داعش، به تصرف و اشغال شهر جدیدی در سوریه و عراق دست بزند، اظهار کرد: عملیات‌های گروهک تروریستی داعش ISIS از این پس به شکل غیرمتمرکز خواهد بود و باید منتظر عملیات‎‌‎های انتحاری آنها در سوریه و عراق باشیم.

وی افزود: زنده یا مُرده بودن «ابوبکر البغدادی» تاثیر زیادی در سرنوشت گروهک تروریستی تکفیری داعش نخواهد داشت چراکه مدیریت و رهبری این گروهک «فردمحور» نیست و تصمیمات به صورت جمعی و شورایی گرفته می‌شود.

این کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه آمریکا درخصوص زنده بودن ابوبکر البغدادی جنگی روانی را آغاز کرده و هدف مشخصی را دنبال می‌کند، تاکید کرد: هدف آمریکایی‌ها این است که کشته شدن البغدادی به نام روس‌ها ثبت نشود.

هانی‌زاده گفت: آمریکایی‌ها مثل داستان مرگ «بن‌لادن» این بار هم می‌خواهند نام خودشان را بزرگ کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر