رک پلاس هوم پلاس کدخبر: 239728 ارسال پرینت 26

رکنا: از مزایای این قفسه‌ها این است که آنها دارای پایه‌های زشت و بدشکل نیستند که زیبایی طراحی خانه را از بین ببرند و ظاهر خانه را زشت ‌کنند. هم‌چنین بسیار ساده و زیبا هستند و نگهداری از آن‌ها راحت است. امروز برای شما تصاویری از شلف‌های دیواری زیبا را قرار داده‌ایم که خود شما نیز با کمی صبر و حوصله، می‌توانید آنها را بسازید.

شلف‌ ها یا قفسه‌های دیواری معلق، عناصر بسیار خوبی برای اضافه شدن به فضای خانه هستند، به ویژه برای کسانی که به طراحی مینی‌مالیستی علاقه زیادی دارند. از مزایای این قفسه‌ها این است که آنها دارای پایه‌های زشت و بدشکل نیستند که زیبایی طراحی خانه را از بین ببرند و ظاهر خانه را زشت ‌کنند. هم‌چنین بسیار ساده و زیبا هستند و نگهداری از آن‌ها راحت است.
یکی دیگر از مزایای شلف ها این است که بسیار مستحکم هستند و نسبت به قفسه‌های پایه‌دار، ماندگاری و دوام بیشتری دارند چراکه با پیچ به دیوار نصب می‌شوند و از مواد و مصالح بهتر و بادوام‌تری ساخته می‌شوند.
امروز برای شما تصاویری از شلف‌های دیواری زیبا را قرار داده‌ایم که خود شما نیز با کمی صبر و حوصله، می‌توانید آنها را بسازید. برای دیدن این قفسه‌های دیواری زیبا، با ما همراه باشید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

p]pp

p[po_

p[p[

p[]po

p;_p[

liopl

 

jkljl

ggfgt

cfg

[]-[][

[

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر