رک پلاس استایل کدخبر: 259399 ارسال پرینت 457

رکنا: عینک بیشتر از آن که یکی از لوازم جانبی باشد سالیان سال است به عنوان یکی از واجبات استفاده می شود. خیلی از هنرمندان و بازیگرانی که عادت داشتند همیشه از عینک های بزرگ استفاده کنند چند سالی است که به سمت عینک های فوق العاده شیک و جذاب روی آورده اند. در اینجا پنج مدل از این عینک ها را معرفی می کنیم.

قاب های نامرئی
عینک های فریم شفاف کیفیت تیپ و ظاهر را بسیار بالا می برند. می توان گفت این سبک عینک ها هم قدیمی هستند و هم مدرن و جدید و به دلیل بی رنگ بودنشان می توانید آن ها را با هر نوع لباسی ست کنید.

عینک های فریم شفاف کیفیت تیپ و ظاهر را بسیار بالا می برند

عینک های گرد
نکته مهمی که در انتخاب این نوع عینک ها باید رعایت کرد این است که قاب عینک باریک و ظریف باشد و گردی آن با تیزی گوشه های عینک و یا پل Bridgeصاف روی بینی کمی متعادل شود.
 

mo28177قاب عینک های گرد باریک و ظریف باشد

عینک چشم گربه ای
عینک های چشم گربه ای بیشتر به صورت های گرد و پهن می آید زیرا گردی و پهنی صورت را متعادل می کند. از این عینک ها در رنگ های زیبایی مثل زرشکی استفاده کنید تا کاملا روی صورت به چشم بیاید. البته رنگ های مشکی و ترکیبی قهوه ای و زرد هم مناسب است.

mo28178عینک های چشم گربه ای بیشتر به صورت های گرد و پهن می آید

عینک خلبانی
این سبک عینک یکی از مدترین عینک هایی است که هم اکنون خیلی ها استفاده می کنند. این عینک های سبکتر و جذاب تر از آن چیزی هستند که فکرش را می کنید و قاب سیمی شکل آن به هر نوع صورتی می آید.
 

mo28179عینک خلبانی یکی از مدترین عینک هایی است که هم اکنون خیلی ها استفاده می کنند

عینک های مربعی
حتما عینک های مربعی شکل از عینک های همیشه مد هستند که هیچ وقت از مد نمی افتند. این عینک ها سال است که استفاده می شوند و هنوز هم مد هستند.

mo28180

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر