قیمت رنو تندر 90 و سمند ال ایکس دست دوم در بازار + جدول

به گزارش رکنا، رنو تندر 90 به دلیل حفظ کیفیت همواره توانسته فروش خوبی را در بازار خودروی ایران به همراه داشته باشد. یکی از مزایای رنو تندر 90 بهره بردن از پیشرانه K4M است که برای رنو تندر 90 ویژگی های خوب و بازدهی مناسبی را به ارمغان آورده است. نرمی سواری و راحتی راندن یکی دیگر از ویژگی های خوب رنو تندر 90 است که آن را برای خرید مناسب کرده است. این خودرو هزینه نگهداری کمتری نسبت به برخی از رقیب های خود در بازار دارد. همچنین بازار دست دوم پر رونق و قابلیت جلب اطمینان زیادی دارد.

ویژگی های سمند ال ایکس

سمند که در سال 1381 اولین بار تولید و عرضه شد، با چند تیپ گوناگون تا به حال تولید شده است. سمند هم مانند بسیاری دیگر از خودروها با ECU های مختلفی به بازار عرضه می شود و برای همین نمونه های گوناگون آن عملکرد متفاوتی دارند.  سمند LX خصوصا EF7 این روزها وضعیت خوبی در بخش فنی دارد. سمند که بر روی پلتفرم توسعه یافته پژو 405 ساخته شده است سواری نرم و راحتی دارد و در مسیر های طولانی رانندگی با آن شما را خسته نخواهد کرد و همچنین قابلیت مانور زیادی در سرعت بالا دارد.

قیمت ها در بازار دست دوم

در جدول زیر قیمت برخی از مدل های رنو تندر 90 و سمند ال ایکس دست دوم را مشاهده کنید. لازم به ذکر است این آمار ویژه‌ خودروهای تولید سال 97 تاکنون و با کارکرد بیشتر از ۱۰ هزار کیلومتر است. همچنین متوسط قیمت یک هفته گذشته بازار است.

رکنا قیمت به تومان
رنو تندر 90 بنزینیE2 251 میلیون
سمند ال ایکس EF7 189 میلیون
سمند ال ایکس ساده 162 میلیون

منبع: سایت دیوار

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟