متقاضیان خرید محصولات سایپا بخوانند

به گزارش رکنا، ثبت نام خودرو در این طرح فروش تنها از طریق سایت گروه خودروسازی سایپا امکان‌پذیر بوده و مشتریان می‌توانند به صورت ۲۴ساعته نسبت به ثبت نام خودرو در این طرح فروش اقدام کنند.

در طرح پیش فروش گروه خودروسازی سایپا، امکان ثبت نام محصولاتی همچون خودروی جدید "شاهین"، "کوییک S" و ساینا S" فراهم شده است که به ترتیب برای خودروی شاهین پیش پرداخت ۸۰ میلیون تومانی، برای خودروی سایپا کوییک S پیش پرداخت ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی و همچنین برای خودروی "ساینا S" پیش پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی تعیین شده است.

طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا، موعد تحویل سایپا شاهین برای اسفندماه امسال، خودروی کوییک S برای بهمن ماه و اسفندماه امسال و همچنین موعد تحویل خودروی ساینا S برای دی ماه تا اسفندماه امسال تعیین شده است.

لازم به یادآوری است که ثبت نام در این طرح پیش فروش تنها از طریق سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا امکان‌پذیر بوده و کسانی که در طرح‌های فروش فوق العاده و پیش فروش خردادماه سایپا شرکت کرده و اسم آنان در قرعه کشی انتخاب نشده است، نیاز است که دوباره نسبت به دریافت کد کاربری و کلمه عبور اقدام کنند. علاوه بر این، محدودیت‌های ثبت نام در طرح‌های پیش فروش جدید سایپا نیز برقرار بوده و تنها مشتریانی که دارای حداقل ۱۸ سال و دارای گواهینامه معتبر رانندگی باشند و همچنین طی ۴۸ ماه گذشته هیچگونه خریدی از شرکت‌های خودروسازی سایپا و ایران خودرو نداشته و درحال‌حاضر پلاک فعال نداشته باشند، امکان ثبت نام خودرو در طرح فروش سایپا را خواهند داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟