حجم ویدیو: 15.63M | مدت زمان ویدیو: 00:02:21

به گزارش رکنا، از ابتدای تولید ۲۰۶ هیچ تغییری در ناحیه مربوط به لوله‌های بخاری و یا محافظ مجموعه بخاری و اتصالات انجام نشده و این خودرو مانند طرح پژویی و با پوشش محافظ در حال تولید است.

سوختگی شدید پای راننده توسط بخار آب جوش در پژو ۲۰۷

پژو 206 و 207 دچار نقص فنی می‌شوند و باعث سوختگی بسیار شدید بر روی پاهای راننده می‌شوند!

افراد حاضر در این ویدیو مدعی هستند قطعه محافظ رو حذف شده است که باعث سوختن راننده می‌شود.

تعمیرات خارج از شبکه ایران‌خودرو علت احتمالی نقص بخاری

پایگاه اطلاع‌رسانی ایران خودرو در اطلاعیه ای به این مشکل پرداخته و اعلام کرد: جنس لوله‌های اتصال آب به رادیاتور بخاری از مواد مقاوم مقابل حرارت بوده و امکان خرابی یا شکستگی بدون عوامل بیرونی وجود ندارد. ضمن اینکه پوشش حفاظتی از جنس فوم نیز در محل تعبیه شده که حتی در صورت خرابی اورینگ‌‌ها از پاشش آب جلو گیری می‌کند.

این اطلاعیه تصریح کرده فیلم منتشر شده از شبکه خراسان مرتبط با سه دستگاه خودروی است که مشتری محترم، ترکیدگی لوله بخاری را اعلام است. این در صورتی است که طبق نتایج استعلام به عمل آمده از کل شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو تا کنون هیچ موردی با این موضوع گزارش نشده است.

در این اطلاعیه تصریح شده، خودروهای اعلامی در این فیلم مربوط به تولیدات سال‌های ۸۵، ۹۰ و ۹۳ است و مشتری احتمالا خارج از شبکه، اقدام به تعمیرات احتمالی کرده است. بنابراین برای ریشه یابی ایراد و تاثیر عوامل ثانویه مانند تصادفات احتمالی یا دست‌کاری‌های غیر مجاز و خارج از نمایندگی لازم است، خودروها مورد بررسی قرار گیرند.

تاکید می‌شود براساس بررسی‌های به عمل آمده، این اتفاق به هیچ وجه به عنوان یک اشکال ساختاری و شایع در تولید این خودروها نیست و ایرادی در این زمینه به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش ایران خودرو گزارش و یا مراجعه نشده است.

شایان ذکر است که برخلاف آنچه سازندگان این گزارش سعی در القای آن دارند، خودروهای مذکور به هیچ وجه چنین اشکال فنی‌ای را از منظر ساختاری ندارد و کنترل کیفیت این بخش از خودروها حاکی از سلامت و بدون اشکال بودن تولید محصولات در این بخش است و جای نگرانی ندارد.

مشتریان محترم درصورت مواجهه با مشکل ادعا شده می‌توانند به نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو مراجعه کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟