شناسایی عامل قتل مرد جوان توسط رئیس کلانتری 110 شهدا

 جمعه پنجم اسفندماه، پرسنل انتظامات بیمارستان "مردم" مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت این مرکز درمانی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 110 شهدا به همراه تیم تحقیق راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد مرد حدودا 25 ساله‌ای مواجه شدند که هدف ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های بیشتر نیز نشان می‌داد، مقتول در یک درگیری در خیابان تاجری محله شهدا به قتل رسیده است.

کارآگاهان که در جریان تحقیقات متوجه شده بودند دوست مقتول شاهد جنایت بوده، وی را هدف تحقیقات قرار دادند؛ مرد جوان به اعضای تیم جنایی گفت: در خودروی مقتول نشسته بودیم که ناگهان یک خودروی پژو 206 با 3 سرنشین جلوی خودروی ما ترمز کرد و مشاجره‌ای میان دوستم و قاتل شکل گرفت.

شاهد ماجرا ادامه داد: ناگهان این مشاجره لفظی به درگیری تبدیل شد و در جریان این نزاع، قاتل با ضربه چاقو دوست من را به قتل رساند و به همراه یک مرد و یک زن جوان که با او بودند پا به فرار گذاشتند و صحنه جنایت را به سرعت ترک کردند.

سرهنگ رضا حیدری؛ رئیس کلانتری 110 شهدا،  پس از اظهارات شاهد ماجرا، اقدامات اطلاعاتی را به همراه تیم خود کلید زدند و با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه جنایت، هویت  زن و دو مرد جوانی که پس از جنایت گریخته بودند را شناسایی کردند.

به دنبال دریافت این سرنخ مهم در پرونده، ماموران کلانتری 110 شهدا به همراه و با دستور سرهنگ رضا حیدری با بررسی‌های تخصصی و تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی پی بردند متهمان به تبریز رفته و قصد دارند به صورت غیرقانونی از کشور خارج شوند.

همین کافی بود تا ماموران پلیس شهر تبریز توسط سرهنگ رضا حیدری؛ رئیس کلانتری 110 شهدا، از حضور متهمان در این شهر خبردار شوند و با هماهنگی‌های لازم قضایی متهمان را دستگیر کنند.

با دستور  بازپرس ویژه قتل جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس قرار گرفتند.

 

کدخبر: 873041
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟